1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. İşte tam isabetle tahmin yapan akıllı yazılımın yeni altcoin tercihleri!

İşte tam isabetle tahmin yapan akıllı yazılımın yeni altcoin tercihleri!

İşte tam isabetle tahmin yapan akıllı yazılımın yeni altcoin tercihleri!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasasında yaptığı tahminlerde büyük başarı sağlayan Real Vision’un Akıllı Bot’un son portföy tercihleri açıklandı. Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

İşte tam isabetle tahmin yapan akıllı yazılımın yeni altcoin tercihleri!

Kripto piyasasındaki belirsizlik devam ederken geleceğe yönelik tahminler daha dikkatli takip edilmeye başlandı. Hatanın telafisinin çok zor olduğu bir zaman dilimi içerisindeyiz. Piyasa kelimenin tam anlamıyla bir güven bunalımı yaşıyor. Bu da analizler üzerindeki baskıyı artırıyor.

İşte burada devreye nicel analist ve riskten korunma fonu CEO’su Moritz Seibert ve istatistikçi Moritz Heiden tarafından ortaklaşa geliştirilen Real Vision Bot giriyor. Kripto pazarlarını geride bırakma konusunda üne sahip olan bu robot “hive mind” fikir birliği ile tutarlı algoritmik portföy değerlendirmeleri oluşturmak için anketler yapıyor. Real Vision kurucusu ve makro ekonomi uzmanı Raoul Pal, botun tarihi performansını şaşırtıcı şekilde iyi olarak değerlendiriyor.

İlgili: Kripto para nedir, nasıl alınır ve satılır?

Botun en yeni verileri, çoğu piyasa katılımcısının Bitcoin, Ethereum ve stablecoin’lere akın etmesiyle birlikte tüccarların risk iştahının tarihi düşük seviyelerde olduğunu ve katılımcıların %60’ının portföylerini BTC ve USDC’de tuttuklarını gösteriyor. Bitcoin ve stabilcoinlere artan bu ilgi Terra çöküşünden sonra yatırımcıların risk oranlarını azaltma çabası olarak görülüyor.

İşte tam isabetle tahmin yapan akıllı yazılımın yeni altcoin tercihleri!

 

Buna rağmen portföylerde yer alan önemli dijital varlıklar arasında Oracle ağı Chainlink (LINK), akıllı sözleşme platformu Fantom (FTM), merkezi olmayan uygulama oluşturma protokolü Hedera Hashgraph (HBAR) ve merkezi olmayan borsa SushiSwap (SUSHI) yer alıyor.

İlgili: Chainlink (LINK) fiyat tahmini

Ayrıca Taraftar token ağı Chiliz (CHZ), likidite protokolü THORChain (RUNE), tedarik zinciri yönetimi blok zinciri VeChain (VET) ve ödeme odaklı XRP, botun portföy tercihlerinde geçmişte olmasına rağmen kendilerine yer bulamayan altcoinler arasında.

Yatırımcıların ilk tercihi olan Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinamarketcap verilerine göre 20,500 dolardan işlem görüyor. BTC’nin piyasa değeri 391 milyar dolar olurken dominasyon oranı %43,1.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Günlük Bitcoin (BTC) fiyat hareketleri

İşte tam isabetle tahmin yapan akıllı yazılımın yeni altcoin tercihleri!

 

Canlı Bitcoin fiyatı

Kaynak

 

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: