1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. İşte Shiba cephesindeki son gelişmeler!

İşte Shiba cephesindeki son gelişmeler!

İşte Shiba cephesindeki son gelişmeler!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Geçtiğimi hafta piyasayı kasıp kavuran meme kriptoların başında Shiba Inu geliyordu. Shiba cephesinde neler oluyor. İşte merak edilenler ve detayları.

İşte Shiba cephesindeki son gelişmeler!

Geçtiğimiz hafta piyasada meme kripto rüzgarı esti. Başta Shiba Inu olmak üzere FLOKI ve Dogelon yatırımcıların yüzünü güldürün bir atak yaptı. Shiba tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.00008845 dolara yükseldi. Meme kripto bu seviyenin ardından çıkışına benzer şiddette bir geri çekilme yaşadı. Piyasadaki en büyük rakibi olan Dogecoin’i sıralamada geride bırakan Shiba, yeniden Dogecoin’in arkasına düştü. Shiba cephesinde neler yaşanıyor gelişmelere birlikte göz atalım.

İlgili: Meme kripto nedir?

Robinhood’un rakibi Shibayı listeledi

Geçtiğimiz haftanın son gününde kripto platformu Robinhood’un en büyük rakiplerinden bir olan Chicago merkezli fintech kuruluşu Tastytrade aracı şirketi olan TastyWorks, Shiba’yı listeleme kararı aldı. Bu kararla TastyWorks kullanıcıları Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve Litecoin’in yanı sıra SHIB tokenlerini alıp satabiliyor. Robinhood’un Shibayı listeleyeceğine dair söylentiler çıkmış ancak bu gerçekleşmemişti.

İlgili: Shiba Inu fiyat tahmini

Robinhood, Shiba Inu’yu listelemek için aceleci davranmıyor. Ancak rakiple bu konuda ünlü platformdan daha istekli davranıyor. Ekim ayının sonlarında da Shiba Public.com’da listelenmeye başlamıştı.

Ünlü isim portföyüne daha fazla Shiba eklediğini açıkladı

NFL oyuncusu Brandon King, geçtiğimi hafta soysal paylaşım platformu Twitter aracılığı ile portföyüne daha fazla SHIB eklediğini duyurdu. Daha önce de ünlü komedyen FunnyMike’da Shiba’ya yatırım yaptığı açıklamıştı. Ayrıca Bedrock Capital’in kurucusu Geoff Lewis’te yaptığı açıklama ile Shiba’yı kripto piyasasının Pets.com’u ilan etti.

Shiba

Shiba Inu’un takipçi sayısı Ethereum’u geride bıraktı

Piyasanın en büyük ikinci kripto parası olan ve vadettiği projeler ve gerçekleştirdikleri ile ekosistemin lokomotifi durumunda olan Ethereum’un sosyal paylaşım platformu Twitter’daki takipçi sayısı Shiba’nın gerisinde kaldı. Shiba destekçileri şüphesiz sosyal medyayı çok etkili kullanıyor. Shiba’nın 1,884,780 milyon takipçisi bulunurken bu sayı Dogecoin’de 2,4 milyon. Ethereum’un takipçi sayısı ise 1,803,618.

Ancak Shiba’da çok dikkat edilmesi gereken bir noktayı göz ardı etmemek gerekiyor. Shib token arzının %71’inin 10 büyük balinanın elinde olduğunu bilmekte yatırımcılar açısından büyük fayda var. Bu kadar büyük bir arzın küçük bir kesimin elinde olması Shiba’nın küçük yatırımcılarını hayal kırıklığına uğratabilir.

Kaynak

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: