Loading...
btc
BTC
-0.14%
Bitcoin
63.334,52 USDT
eth
ETH
-0.1%
Ethereum
3.098,98 USDT
bch
BCH
-3.39%
Bitcoin Cash
491,07 USDT
xrp
XRP
-0.33%
Ripple
0,50 USDT
ltc
LTC
1.2%
Litecoin
79,03 USDT
bnb
BNB
-0.69%
Binance Coin
548,92 USDT
sol
SOL
-0.77%
Solana
137,45 USDT
avax
AVAX
1.08%
Avalanche
35,54 USDT
ada
ADA
2.36%
Cardano
0,47 USDT
dot
DOT
0.54%
Poladot
6,74 USDT
doge
DOGE
-2.8%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
-0.6%
Shiba Inu
0,00 USDT

İşte altcoin sezonu gelmeden önce yatırım yapılabilecek 5 kripto para!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto analiz Youtube kanalı CryptoBusy, 2022 yılında altcoin sezonu gelmeden önce yatırım yapılabilecek 5 kripto parayı açıkladı. Detaylar haberimizde.

İşte altcoin sezonu gelmeden önce yatırım yapılabilecek 5 kripto para!

Son iki gündür altcoinlerde süregelen yükseliş bugün yerini küçük bir düzeltmeye bıraktı. Altcoin piyasası son 24 saat içerisinde genel olarak hareketsiz. 2022 yılında henüz büyük bir ralli yaşanmadı. Ünlü kripto analiz kanalı CryptoBusy, yeni bir altcoin sezonunun kapıda olduğunu ve bu dönem gelmeden önce yatırım yapılması gereken 5 kripto parayı açıkladı.

Listenin ilk sırasında Cardano (ADA) bulunuyor. Bir hisse kanıtı blok zincir platformu olan Cardano (ADA), 2022 yılında önemli projelere imza atmak istiyor. ADA, geçtiğimiz yıl eylül ayında 3,10 dolara yükselerek tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü.

Yazının kaleme alındığı anlarda 1,08 dolardan işlem gören altcoin, 35,8 milyar dolarlık değeri ile kripto piyasasının en değerli 7’nci varlığı durumunda.

Cardano (ADA) günlük fiyat hareketleri

altcoin İşte altcoin sezonu gelmeden önce yatırım yapılabilecek 5 kripto para!

İlgili: Cardano (ADA) fiyat tahmini

İkinci sırada, blockchain teknolojisinin benzersiz özelliklerinden yararlanarak hızlı, güvenli ve düşük maliyetli ödemeler sağlamak için tasarlanmış bir kripto para birimi olan Litecoin (LTC) bulunuyor.

Yazım anında 126 dolardan işlem gören kripto para, en yüksek değerine 10 Mayıs 2021’de 412 dolar ile çıktı. Şu anda bu seviyenin %70 altında işlem görüyor. Ünlü analist, Litecoin’in yeni bir altcoin sezonunda patlama yapacağını düşünüyor.

Litecoin (LTC) günlük fiyat hareketleri

altcoin İşte altcoin sezonu gelmeden önce yatırım yapılabilecek 5 kripto para!

İlgili: Litecoin (LTC) fiyat tahmini

Listenin üçüncü sırasında ise DApp’lerin oluşturulmasını ve kullanılmasını kolaylaştırmak için tasarlanmış bir blok zinciri platformu olan Harmony (ONE) bulunuyor. Analiste göre ONE, sağlam bir proje ve yeni bir döngüde 10 kat büyüyecek bir potansiyele sahip.

Harmony (ONE), yazım anında 57’nci değerli kripto para. 0,019 dolardan işlem gören altcoinin toplam piyasa değeri ise 2,205 milyar dolar.

Harmony (ONE) günlük fiyat hareketleri

altcoin İşte altcoin sezonu gelmeden önce yatırım yapılabilecek 5 kripto para!

Listenin dördüncü sırasında Merkezi İsviçre, Lozan’da bulunan SwissBorg (CHSB) bulunuyor. 180 kişilik bir uluslararası ekibe sahip olan bu varlık yönetimini eğlenceli hale getirmeye çalışan platformun kripto parası CHSB 0,58 dolardan işlem görüyor. Kripto piyasasının en değerli 112’nci varlığı durumunda. Analist, CHSB’nin yeni yükseliş döneminde favoriler arasında olduğunu savunuyor.

SwissBorg (CHSB) günlük fiyat hareketleri

altcoin İşte altcoin sezonu gelmeden önce yatırım yapılabilecek 5 kripto para!

Listenin son sırasında ise ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile davalık olan ve tam bir sürüncemede kalan Ripple (XRP) bulunuyor. Ripple dava sürecinde avantajlı görünüyor. Bu avantaj Ripple’ a yatırım yapmayı cazip hale getiriyor.

Ripple (XRP), yazım anında 0,81 dolardan işlem görüyor. XRP, 39 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip ve piyasada 6’ncı en değerli varlık.

İlgili: Ripple (XRP) fiyat tahmini

 

Ripple (XRP) günlük fiyat hareketleri

 

 

altcoin İşte altcoin sezonu gelmeden önce yatırım yapılabilecek 5 kripto para!

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.