fbpx
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Bugün %300 pump yapan IoTeX nedir? IOTX gelecek vaat ediyor mu?

Bugün %300 pump yapan IoTeX nedir? IOTX gelecek vaat ediyor mu?

Bugün %300 pump yapan IoTeX nedir? IOTX gelecek vaat ediyor mu?
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasaları sürprizlere gebe bir piyasa! Bugün %300’lük pump ile CoinMarketCap’te ilk 100’e giren IoTeX (IOTX) nedir? Gelecek vaat ediyor mu?


IoTeX nedir? IOTX gelecek vaat ediyor mu?

Yazının kaleme alındığı saatte en çok değer kazanan ilk 3 kripto para şunlar; IoTeX (IOTX), Holo (HOT) ve Ravencoin (RVN). IoTeX (IOTX) fiyatlarında bugün yaklaşık %300’luk değer artışı, haftalık bazda ise %400’ün üstünde değer artışı yaşandığı dikkat çekiyor.

IoTeX nedir Bugün %300 pump yapan IoTeX nedir? IOTX gelecek vaat ediyor mu?IoTeX (IOTX) yazının kaleme alındığı saatte yaklaşık 11 cent’ten işlem görüyor. Aşağıdaki grafikte IoTeX fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

IoTeX nedir Bugün %300 pump yapan IoTeX nedir? IOTX gelecek vaat ediyor mu?IoTeX sadece 1 hafta önce sadece 2 cent düzeyinde işlem görüyor. Bu tarihte IoTeX satın alan yatırımcılar, varlıkları 5-5.5 kat arttırabildi.

IoTeX; Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin, Bittrex ve Upbit gibi borsalarda işlem görüyor.

2017 yılında geliştirilen projenin kripto parası IOTX, 2018 yılının Mayıs ayından beri CoinMarketCap’te listeleniyor.

Lütfen Bkz: Kripto para şirketi Circle’da son günlerin en önemli adımı!

Açık kaynak ve merkezsiz bir sistem geliştiren IOTEX, yazılımcılara kendi aplikasyonlarını geliştirme imkanı tanıyor. IOTX, geleceğin dünyası olan “Nesnelerin İnternetine” şimdiden hazırlanıyor. Nesnelerin İnterneti çağında günlük kullandığımız birçok elektrikli araçlar, internete bağlı hale gelebilecek ve uzaktan kontrol edilebilecek. IOTX, internete bağlı nesnelerin fiziksel dünyasını bloklar üzerinden blockchain’e bağlamak için tasarlanmıştır ve benzersiz Roll-DPoS konsensüs mekanizması sayesinde hem hızlı hem de ölçeklenebilir olacaktır.

Merkezi ağların kolay kırılabilir ve olası siber saldırılara maruz kalması “Nesnelerin İnterneti” çağında ciddi sorunlara neden olabilir. Bu nedenle güçlü kriptografi sayesinde blockchain teknolojisi, reel ekonomiye ciddi çözüm önerisi getiriyor. IOTX gelecekte oluşacak bu boşluğu doldurmaya aday.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.