INTER coin nedir? INTER/USD yorum, geleceği ve haberleri

inter-fan-token-koinmedya-com
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

INTER coin nedir? INTER yorumları ve gelecek beklentileri ne gösteriyor? INTER/USD grafiği, geleceği, fiyat tahminleri ve haber ayrıntıları bu yazımızda.

INTER coin yorum

 

INTER/USD – 1 INTER coin kaç dolar?

Inter coin yorumları ve gelecek ile ilgili fiyat tahminlerine geçmeden önce INTER coin nedir, tanıyalım.

INTER coin nedir?

Inter taraftar tokeni olan INTER Fan token Socios.com üzerinden satın alınan ve Inter Milan taraftarlarının kulüp kararlarına katılımlarını sağlayan bir kripto para. INTER Fan Token sahibi taraftarlar  kulüp etkinliklerinin bir çoğunda yer alabiliyorlar, gol kutlama şarkılarını seçebiliyor ve benzeri etkinliklere katılabiliyor ve ödül kazanabiliyor. Ayrıca INTER Fan token sahibi olmakla kazanılmış pek çok deneyim taraftarların ayrıcalıklı olmasını sağlıyor. Kulübün en sevilen oyuncuları ile tanışmak, stadyumda VIP muamele görmek. Fan Token elde etmek için taraftarların yapması gereken Socios.com üzerinde Chiliz (CHZ) token almak ve sonra onunla INTER FAN token satın almak. Piyasaya sunulmadan önce, planlanan toplam taraftar token miktarının bir kısmı, Chiliz.net adındaki spor ve eğlence borsası üzerinde listeleniyor. Bu şekilde de taraftarlar herkesten önce bu tokenlere sahip olabiliyor.

Socios.com üzerinde başlatılan bu şekilde taraftar token satışlarında pek çok ünlü kulüp yer alıyor. FC Barcelona, Paris Saint-Germain, Juventus, AC Milan, Manchester City, MMA gibi büyük Avrupa futbol takımlarının yanısıra UFC, NASCAR Roush Fenway Racing, NHL New Jersey Devils, Formula 1 Aston Martin ve Arjantin Futbol Federasyonu da bulunuyor.

INTER/USD fiyat grafiği yorumu

INTER coin nedir? INTER/USD yorum, geleceği ve haberleri

INTER coin, henüz yeni bir kripto para olduğundan grafiği konusundasadece destek ve direnç seviyelerine bakabiliriz. Fiyat destek seviyesi boyunca hafif tatalı eğilimde yükseliyor. Fiyatın acelesi yok gibi. Ara sıra diğer fan tokenlerde gördüğümüz üzere INTER coinde de pump denemeleriyle karşılaşıyoruz. Fiyat 200 günlük EMA (beyaz çizgi)’nın altında. Yükselişini sürdürebilmesi için önce bu seviyeyi kendine destek edinmeli, sonra da 2.8 dolar civarında olan direnci kırması gerekiyor.

İlgili:Bitcoin (BTC/USD) Yorum: Fiyat, Grafik ve Geleceği

Inter Milan Fan Token Fiyat Tahmini

INTER coin fiyatı 2024 yılı ve önümüzdeki yıllarında ne kadar olur? Bunun için aşağıdaki verilere bakalım. Buna göre INTER coin fiyatı 2024 yılı sonunda en fazla 4.43 dolar civarında işlem görecek. 2035 yılında ise 15 dolara ulaşacak. İşte, gelecek yıllar için INTER coin gelecek ve fiyat tahminlerini özetleyen tablo:

Yıl Taban Tavan
2024 $ 1.671653 $ 4.43
2025 $ 3.75 $ 15.13
2026 $ 4.17 $ 6.92
2027 $ 4.38 $ 10.86
2028 $ 9.48 $ 10.71
2029 $ 10.23 $ 19.28
2030 $ 10.90 $ 13.79

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
INTER coin nedir? INTER/USD yorum, geleceği ve haberleri
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.