Huobi’de listelenen JUST (JST) token 15 dakikada 55% yükseldi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Huobi’de listelenen JUST (JST) token 15 dakika içerisinde yüzde 55,45 oranında yükseliş gösterdi. TRON tabanlı merkeziyetsiz finans projesi JUST, Huobi Global platformunda JST/USDT, JST/BTC ve JST/ETH çiftleriyle işlem görüyor.


Huobi’de listelenen JUST (JST) token 15 dakikada %55 yükseldi

Dünyanın önde gelen dijital varlık alım satım platformu Huobi, JUST (JST) token’ının listelendiğini duyurdu. Huobi Global platformu JST/USDT, JST/BTC ve JST/ETH işlem çiftlerini desteklemeye başladı. TRON Network’e ait bir sabit coin (stablecoin) projesi olan JUST, dünya çapındaki kullanıcılara adil ve merkeziyetsiz bir finans platformu sunmayı hedefliyor. Kullanıcılar, TRX varlıklarını akıllı bir sözleşmede teminat olarak göstererek USDJ sabit coin’i basabiliyorlar.

Proje, JUST topluluk üyeleri tarafından, tutulan JST miktarına dayanılarak yönetiliyor. Projeye ilişkin teklifler oylamaya açılıyor ve kararlar ekosistemin tamamının katılımıyla alınıyor. 11 Ağustos TSİ 10.00 itibarıyla;

  • JST 0,09 Amerikan Doları ile fiyatlandı
  • JST listelendikten sonraki 15 dakika içerisinde %55,45 yükseliş gösterdi
  • Yükseliş, Huobi Global’in alım satım platformunda JST ödeme çiftlerini listeleyeceğini duyurmasının ardından yaşandı

İlgili – Huobi Token (HT) nedir, geleceği var mı?

570.000 USDT tutarında JST Huobi kullanıcılarına dağıtılacak

Huobi ve JUST, token’ın listelenmesini kutlamak için düzenledikleri kampanyada kullanıcılara 7,8 milyon JST (yaklaşık 570.000 USDT) dağıtacaklar. 12 – 18 Ağustos tarihleri arasında; o gün en az 500 dolar değerinde JST işlem hacmi gerçekleştiren kullanıcılar arasından 100 şanslı kişi 5.000 JST kazanacak. Geriye kalan tüm kullanıcılar 500.000 JST’yi eşit olarak paylaşacak. Çekiliş her gün tekrar edilecek. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi için: https://huobiglobal.zendesk.com/hc/tr/articles/900002133086

Huobi’nin Küresel Pazarlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Ciara Sun, TRON Kurucusu Justin Sun ile 12 Ağustos tarihinde düzenlenen AMA oturumunda bir araya gelerek Huobi’de token listeleme sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Doğru bilgilere dayanan alım satım hacmi, kullanıcı merkezlilik, dürüstlük ve güvenliğin Huobi’nin temel gücü ve diğer borsalardan farklı yönü olduğunu vurgulayan Ciara Sun, Huobi spot borsasında günlük 908 milyonun üzerinde işlemin yapıldığını ve bu sayının bir önceki yıla kıyasla yüzde 26,54 oranında artışa işaret ettiğinin altını çizdi.

Huobi ne demek?

Huobi, merkezi Seyşeller’de bulunan bir kripto para borsası. Kripto para birimi alım satım paritesi sayısının çokluğu ile ünlü. Yaklaşık 400 parite. Aynı zamanda platformdaki diğer kripto para birimleri ile ticaret yapmak için kullanılabilecek aynı isimli bir tokeni de var: Huobi token.


Türkiye’deki yatırımlarımızı artıracağız

Huobi Global’in Türkiye kripto alım satım piyasasına özel en düşük komisyon oranlarını sunduğunu belirten Ciara Sun, Huobi’nin yedi yıllık yolculuğunda önemli bir güvenlik ihlalinden etkilenmediğini hatırlatarak, yasadışı işlemleri izlemek için blokzinciri üzerinde çalışan bir analiz aracını devreye aldıklarını açıkladı. Sun’un açıklamalarından bazı başlıklar şöyle sıralandı:

  • Türkiye en çok önem verdiğimiz pazarların başında geliyor. Türkiye’deki kullanıcılarımıza daha iyi hizmet sunabilmek için bu pazara olan yatırımlarımızı artıracağız.
  • Huobi bünyesindeki 500’den fazla geliştirici, platformumuzun güvenliğini temin etmek ve teknik gelişimine destek sunmak amacıyla küresel çapta işbirliği yapıyor.
  • Coinmarketcap’in likidite sıralama endeksi, Huobi Global’in ortalama likidite endeks skorunun 536 puan olduğunu gösteriyor. Küresel borsalar arasında ortalama likidite endeksinde ilk sırada yer alıyoruz.

Huobi Group hakkında

Kurulduğu 2013 yılından beri düzenli ve sağlam adımlarla büyüyen Huobi Group’un merkezi Singapur’dadır. Japonya, Güney Kore, Avustralya, Birleşik Krallık ve Hong Kong’un da aralarında bulunduğu birçok ülke ve bölgede yerel ofisleri bulunan Huobi Group, 2019 yılında Türkiye’de faaliyetlerine başlamıştır. Toplam alım satım hacmi 2 trilyon Amerikan Doları’nı aşan şirket, 130 ülkedeki milyonlarca kullanıcıya güvenli, profesyonel ve kaliteli dijital varlık alım satım hizmeti sunmaktadır. www.huobi.com/tr-tr/

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Huobi’de listelenen JUST (JST) token 15 dakikada 55% yükseldi
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.