Horizen teknik analizi: ZEN fiyatında %40 Coinbase uçuşu

Horizen teknik analizi: ZEN fiyatında %40 Coinbase uçuşu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Horizen (ZEN) fiyatı Coinbase Pro’dan gelen duyuru üzerine yüzde 40’lık bir yükseliş kaydetti. Bu altcoin artık devler ligine katılıyor. ZEN fiyatı için önemli destek ve direnç seviyelerine bakalım.


Horizen teknik analizi: ZEN fiyatında %40 Coinbase uçuşu

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Coinbase Pro, 15 Eylül’den itibaren Horizen (ZEN) işlemlerini listeleyeceğini duyurdu. Eğer yeterli likidite şartları sağlanırsa, işlemler 16 Eylül’de başlayacak.

Coinbase Pro’da ZEN ticareti desteği

Coinbase Pro artık platformuna ZEN yatırmalarını kabul etmeye başladı. Yeterli ZEN arzı olduğunda ise borsanın ticaret işlemlerini başlatması bekleniyor.

Kripto para borsası, ZEN’in USD, BTC ve USDT ile paritelerinde işlemleri listeleyecek.

Horizen blockchain gizliliğin korunduğu merkezsiz uygulamalar sunuyor. Bu ağ, Ethereum gibi ağlarda olan ölçeklendirme ve güvenlik sorunlarını çözmeyi amaçlıyor.

Daha ayrıntılı: Horizen (ZEN) coin nedir, nasıl alınır?

Kısa vadeli Horizen (ZEN) fiyat tahmini

Coinbase Pro’nun ZEN coin işlemleri başlatacağı açıklaması üzerine Horizen fiyatı 15 Eylül’de yüzde 43 oranında büyük bir sıçrama yaptı. Yükselişten sonra ise alım baskısı azalırken, kripto para da bir miktar geri çekildi. Eğer altcoin sağlam bir temel bulursa, buradan yükseliş trendine devam edebilir.

Son yükseliş sonrası ZEN fiyatı 110 dolar seviyesinde güçlü bir dirençle karşı karşıya. Momentum Reversal Indicator (MRI) göstergesi bu direnç çizgisini ortaya çıkarıyor. Öyle görünüyor ki 108 dolarda bulunan %78.6 Fibonacci izleme seviyesi de Horizen fiyatının önündeki ilk direnç.


Horizen teknik analizi: ZEN fiyatında %40 Coinbase uçuşu

ZEN/USDT 4 saat grafiği

Bu gizlilik odaklı coin şu an 100 dolarda bulunan %61.8 Fibonacci izleme seviyesinde bulunan desteği keşfediyor. Daha fazla destek seviyesi ise 94 dolardaki %50 Fibonacci izleme seviyesinde.

Ama eğer Horizen fiyatı 108 dolarda bulunan %78.6 Fibonacci izleme seviyesinin üzerine çıkarsa, ZEN’in “higher high” yaparak yükselişine kapı açacak. Daha yukarıdaki direnç ise 3 Haziran’ın zirvesi olan 116 dolarda. Ayrıca 30 Mayıs’ın zirvesi olan 124 dolar var.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Horizen teknik analizi: ZEN fiyatında %40 Coinbase uçuşu
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.