HIGH coin nedir? HIGH/USD Coin Yorumu ve Geleceği

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Highstreet HIGH coin nedir? HIGH coin yorumları nasıl? HIGH coin geleceği ve fiyat tahminleri umut vadediyor mu? HIGH coin ile ilgili gelişmeler bu yazımızda.

Highstreet High coin yorum

 

HIGH/USD – 1 High coin kaç dolar?

High coin yorumlarına geçmeden önce, High coin nedir, tanıyalım:

Highstreet High coin nedir?

Highstreet oyunlar, alışveriş, kripto, sosyal ağlar, kumar ve NFT lerin hepsini bir tek MMORPG adlı oyunda toplayan bir açık dünya kripto para metaverse. Tüzüğüne göre kullanıcılar herhangi bir sorgunun içinde, yer alabiliyor, sosyal faaliyetlere katılabiliyor, diğer oyuncular ile etkileşim içinde olabiliyor ve gerçek dünya markalarından NFT alabiliyorlar.

Highstreet platformunun yerel hizmet ve yönetişim tokeni HIGH. HIGH token sahipleri zincir üstü yönetişim tekliflerinde gelecekteki olası özelikler için oy kullanabiliyor Oylar ellerinde bulunan token sayısına göre etkili oluyor. High token sahipleri stake ettikleri tokene ellerindeki high token ile özel parçalar kullanabiliyor ve üretebiliyorlar.

HIGH tokenden ayrı olarak STREET tokenler de Highstreet dünyasında kullanılabiliyor. Sonuç olarak oyuna sonradan dahil olan oyuncular, daha önce katılanlar ile eşit ödüllendirilirken aynı zamanda hiperenflasyona uğramadan oyunda eşit şansa sahip oluyorlar.

Street token özellikleri

Oyun içi para olarak: oyun içi işlemlerde kullanıyor ( NPC karakterlerinden alış işlemlerinde, marka temsilinde, oyun içi malzemelerin tamirinde)

Oyna Kazan: Street token  canavar satın alma ve sorguları tamamlama işlemlerinden kazanılıyor. Street token Axie İnfnity deki SLP ile eşdeğer.

Highstreet oyununda katmanlar sanal dünyaların içine tamamen gömülmüş olarak varsayılıyorlar.

Ayrıca HTC gibi önde gelen donanım üreticilerinin katılımı Highstreet’in gelişimine katkıda bulunuyor.

Kullanıcıların fiziksel olarak sanal dünyada şekillenmesi de SDK Tafi avatar ile sağlanıyor ve her hareketleri bu avatar ile temsil ediliyor.

Highstreet sanal dünyada sosyal özellikleri aktif hale getirmek için Unity Multiplayer oyununun motorunu kullanıyor.

Bilgisayarlı görüntü tabanlı VR perakende şirketi LumiereVR tarafından inşa edilen Highstreet, Ekim 2021’de hayata geçti. Projede aralarında HTC, Palmdrive Capital, Cherubic Ventures, Mechanism, Jump Trading ve kripto sektöründen NGC’nin de bulunduğu çok sayıda yatırımcı yer alıyor.

HIGH/USD fiyat grafik yorumu

HIGH coin nedir? HIGH/USD Coin Yorumu ve Geleceği

High coin fiyatı yükselişte. High coin, 3. itki dalgasına doğru yol alıyor. Eğer bitcoin fiyatında düşüş olmazsa, High coin için kripto kışı bittiğini söyleyebiliriz.

İlgili:Bitcoin (BTC/USD) Yorum: Fiyat, Grafik ve Geleceği

High coin geleceği ve fiyat tahminleri 2024, 2025 – 2030

Highstreet protokolünde  toplam arz 100,000,000 HIGH token. Analizler, HIGH coin fiyatının 2025 yılında en yüksek 4 doları görebileceğini gösteriyor. 2030 yılında ise en düşük 8 dolar ve en yüksek 10 dolar olması öngörülüyor.

Uzun vade HighStreet coin fiyat  beklentileri ise şöyle:

Yıl Yıllık En Düşük Yıllık En Yüksek
2024 $ 1.229828 $ 3.26
2025 $ 2.76 $ 4.14
2026 $ 3.07 $ 5.09
2027 $ 3.22 $ 8.00
2028 $ 6.99 $ 7.90
2029 $ 7.54 $ 14.22
2030 $ 8.03 $ 10.17

Highstreet coin geleceği ve fiyat tahmini 2024

Analizler, Highstreet coinin fiyatının 2024 yılında 2.79 dolar ile 4.18 dolar arasında olabileceğini gösteriyor. Bu, fiyatta ortalama %196’lık bir artış anlamına geliyor.

Highstreet coin geleceği ve fiyat tahmini 2025

2025 yılında, Highstreet’in kripto para alanındaki büyümesinin devam etmesi bekleniyor. Böylece coinin fiyatı da artırabilir. Highstreet coinin 2025 yılında 5.59 dolar ile 14.22 dolar arasında olması bekleniyor.

Highstreet coin geleceği ve fiyat tahmini 2030

Highstreet coinin 2030 yılında 1.85 dolar ile 12.85 dolar bölgesine ulaşacağı tahmin ediliyor. Bu da önümüzdeki yıllarda fiyatın ortalama %946’lık bir artış yapacağı anlamına geliyor.

Bu tahminler, Highstreet’in kripto para alanındaki büyüme potansiyeline dayanıyor. Ancak, bu tahminlerin kesin olmadığını ve kripto para piyasasının volatilitesi nedeniyle değişebileceğini belirtmek önemlidir. Yatırım kararları vermeden önce kendi araştırmanızı yapmak ve farklı kaynaklardan bilgi almak önemlidir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
HIGH coin nedir? HIGH/USD Coin Yorumu ve Geleceği
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.