fbpx
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Haziran’da patlama yapabilecek 5 ucuz kripto para

Haziran’da patlama yapabilecek 5 ucuz kripto para

Haziran’da patlama yapabilecek 5 ucuz kripto para
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler kripto para analisti Austin Arnold, değerinin çok altında olan ama Haziran ayında patlama yapabilecek kripto paralara dikkat çekiyor. Austin, yaklaşık bir milyon izleyicisinin olduğu Youtube kanalından bu kripto paralar hakkında bilgi verdi. Hepsi de non-fungible token (NFT) ekosistemine ait.


Haziran’da patlama ihtimali olan 5 ucuz kripto para

Bu yazıda, içinde bulunduğumuz ay patlama derecesinde yükselme ihtimali olan 5 kripto paradan bahsedeceğiz.

ECOMI

Listedeki ilk kripto ECOMI, Singapur merkezli finans ve teknoloji şirketi tarafından çıkarılan bir non-fungible token. Asya merkezli şirket, kullanıcıların koleksiyonlarını sosyal ağ üzerinden satın almaları ve paylaşmaları için blockchain tabanlı bir dijital koleksiyon ekosistemi olan VeVe’yi kurmuştu.

VeVe şimdiden Warner Brothers, Capcom ve DC Comics gibi büyük markalarla ortaklıklar oluşturdu.

ECOMI ise şu an 0.002615 dolardan işlem görüyor ve günlük işlem hacmi de 2.9 milyon dolar.

Superfarm

Superfarm (SUPER), cross-chain NFT çiftçiliği için olan bir platform ve kodlama becerisi gerektirmiyor. Kripto uzmanının listeye bu tokeni almasının bir sebebi var. Kripto projenin kendi yerleşik araçlarına sahip bir yapı üzerine çalışmaya başlayabileceğini düşünüyor. Bu araçlar arasında ise fon toplama, geliştirme ve pazarlama olacak.

Bu an SUPER 0.7629 dolardan işlem görüyor ve günlük işlem hacmi de 10.7 milyon dolar.

MurAll

Listede üç numarada MurAll (PAINT) var ve Arnold’a göre bu bilinmeyen kripto borsasının birçok potansiyeli bulunuyor.

Bu kripto para, sanatçıların tokeni kullanarak katkıda bulunabilecekleri ortak bir dijital tuval gibi. Her PAINT tokeni tıpkı gerçek hayattaki gibi çizim yapabilir, ancak yalnızca bir kez kullanılabilir.

MurAll 0.001254 dolardan işlem görüyor ve gün içinde yüzde 13 düştü.

Origin Protocol

Sırada Origin Protocol (OGN) var. Bu protokol, eşler arası fırsatlar oluşturmak için bir yapı sağlar. Kullanıcılar ayrıca projenin stabil coini üzerinden ve kripto parayı stake yaparak gelir elde edebilir

Bununla birlikte, Nairametrics, OUSD sözleşmeleri henüz resmi olarak denetlenmediği için yatırımcılara dikkatli olmalarını tavsiye ediyor. Yine de proje büyük bir güvenlik ve şeffaflık vaadi gösteriyor.

OGN şu an 0.9974 dolardan işlem görüyor ve gün içine yüzde 8 düşüş yaşadı.

RedFOX Labs (RFOX)

Uzmanın listesindeki son NFT odaklı kripto RFOX. Sanal pazar ekosistemi Redfox’ta hızla yükselen bir token. Kripto projesinin öncelikli amacı, reklam panoları, sanal vitrinler, toplantı yerleri ve daha fazlasıyla artırılmış gerçeklik (AR) ağı oluşturmak.

RFOX 0.1004 dolardan işlem görüyor ve bu yazı hazırlanırken günlük bazda yüzde 10 düştü.

İlgili – Fiyattaki düşüşe rağmen Bitcoin madenciliği hâlâ kârlı mı?

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.