1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Harmony’den 1 milyon dolar ödüllü hackathon

Harmony’den 1 milyon dolar ödüllü hackathon

Harmony’den 1 milyon dolar ödüllü hackathon
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Blockchain Harmony (ONE), geleneksel finans (TradFi) ile merkezsiz finans (DeFi) arasında köprü olacak bir organizasyon düzenliyor. Hackathon çerçevesinde 1 milyon dolarlık para ödülü dağıtılacak.


Harmony’den 1 milyon dolar ödüllü hackathon

Proof-of-stake blockchain Harmony (ONE), 1 milyon dolar ödüllü hackathon duyurusu yaptı. Hackathon’un ismi ise “Geleneksel finans ile DeFi arasında kötü”. Duyuruda, söz konusu hackathonun hem geleneksel finans hem de DeFi alanına odaklanacağı vurgulanıyor.

Harmony (@harmonyprotocol) Twitter üzerinden şu duyuruyu yaptı:

“TradFi (geleneksel finans) ile DeFi arasında Köprü için hackathon duyurusundan mutluluk duyuyoruz. Harmony, ödül ortakları ile birlikte 1,000,000 dolar para ödülü ve seyreltici olmayan seed finansmanı verecek.”

https://twitter.com/harmonyprotocol/status/1415785081579261952?s=20

TradFi sektörünün kripto para topluluğunda çok fazla dostu yok. Ancak bazı uzmanlar, buradan alınacak değerli derslerin DeFi ekosistemini geliştirebileceklerine inanıyorlar.

DeFi alanının önündeki en büyük engel şu an düzenleyicilerden geliyor. Bu alana yatırım yapmak isteyenler bu sebepten dolayı korkuyorlar. Ancak Harmony, hackathonun geleneksel finansa DeFi’nin gücünü nasıl kullanacağını göstereceğini söylüyor.

Harmony’ye göre, hackathona katılmak isteyen projelerin bazı nitelikleri karşılamaları gerekiyor. Bunlara finans ve teknoloji entegrasyonları, anahtarsız güvenlikli sosyal cüzdanlar ve güvensiz köprüler de dahil. Bu alanların her biri dört kategoriye sahip.

İlgili – Harmony’den heyecanlandıran ortaklık duyurusu – ONE coin fiyatı yüzde 32 yükseldi

Her kategori için 280,000 dolar

Duyuruda, Harmony’nin her bir kategori için 280,000 dolar değerinde para ödülü hazırladığını vurguluyor. DappRadar, Messari ve Terra da ödül ortakları arasında yer alıyor.

Harmony ayrıca Harmony mainnet üzerinde başlatılan projelere ödül önceliği verileceğini belirtiyor. Hackathon altı hafta sürecek. Başlangıç tarihi olarak 15 Ağustos ve bitiş tarihi olarak ise 30 Eylül belirlendi. Hackathon için kayıtlar artık başlandı.

Harmony, buradaki başlıca amacın geleneksel finanstan daha fazla insanı getirmek olduğunu belirtiyor. Böylece geleneksel finans ile merkezsiz finans arasında bir körü kurulacak.

İlgili – Harmony nedir? ONE coin nedir nasıl alınır?

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: