okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
0.52%
Bitcoin
68.755,02 USDT
eth
ETH
0.67%
Ethereum
3.870,44 USDT
bch
BCH
0.61%
Bitcoin Cash
473,25 USDT
xrp
XRP
0.16%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
0.59%
Litecoin
83,93 USDT
bnb
BNB
0.11%
Binance Coin
602,36 USDT
sol
SOL
1.82%
Solana
171,76 USDT
avax
AVAX
0.73%
Avalanche
37,29 USDT
ada
ADA
1.33%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
0.6%
Poladot
7,41 USDT
doge
DOGE
2.5%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
7.4%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ünlü Alman bankasından kripto açılımı!

kripto para
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü Alman bankası müşterilerin tasarruf planlarına Bitcoin ve diğer kripto paraları eklemesi için harekete geçti. Detaylar haberimizde.

Ünlü Alman bankasından kripto açılımı!

Alman bankası comdirect ve 21Shares ortaklık kurarak yatırımcıların tasarruf hesapları için BTC ve diğer dijital varlıkları satın almalarını sağlayacak.

Resmi açıklamaya göre, yeni ortaklık 21Shares’in Comdirect’in tasarruf planı programı olan Spar Plan’a fiziksel olarak desteklenen kripto borsasında işlem gören ürünler (ETP’ler) sağlamasını sağlayacak. Açıklamada 21Shares, Almanya’da listelenen on bir ETP’sinin Comdirect platformunda sıfır komisyonla mevcut olduğu belirtildi. Şirketin toplam 15 listelenmiş kripto ETP’si bulunuyor.

Yapılan ortaklıkla Alman bankası Comdirect’in 3 milyondan fazla müşterisi kripto paralara yatırım yapma imkanına sahip oldu.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

21Shares CEO’su Hany Rashwan, şirketinin Alman pazarındaki daha önceki projelerini özetleyerek Comdirect ile yapılan ortaklığın müşteriler için oldukça faydalı olacağını öngördüğünü ifade etti.

“2019’da çoğu Alman borsasında tamamen teminatlı, %100 fiziksel destekli bir Bitcoin ETP’yi listeleyen ilk kripto ihraççısıydık ve bugün dört kripto ETP’sini kabul eden tek ihraççıyız. 2018’de SIX Swiss Exchange’de dünyanın ilk fiziksel destekli kripto ETP’sini listeledik ve bugün 15 listelenmiş ETP’ye ulaştık.”

Rashwan, aynı zamanda Comdirect ortaklığına da değinerek Tasarruf planlarına Bitcoin ve diğer kripto varlıklarını eklemek isteyen Alman müşterilere comdirect sayesinde bunu yapmak için zorlayıcı bir seçenek sunmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Bu şimdiye kadar herhangi bir kripto ürünü için mevcut olmayan bir seçenek” dedi.

Comdirect Ürün Müdürü ve Kripto Tasarruf Planı Başlatıcısı Rene Louis Delrieux’da ortaklıkla ilgili düşünceleri paylaşarak çok öenmli bir adım attıklarını belirtti.

Olağanüstü bir müşteri deneyimi için, yatırımcılar artık talepkar müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan ve pazar katılımını sağlayan 21Shares tarafından kripto ETP’lerini kullanabilirler. Bu ek hizmet, anında kullanım için esneklik sağlar. Ortağımız 21Shares ile Comdirect, müşterilerimizin bir süredir özlemini çektiği kripto yatırımları ile emeklilik planları arasında önemli bir köprü kurmayı başardı.”

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.