Loading...
btc
BTC
0.49%
Bitcoin
64.457,60 USDT
eth
ETH
-0.27%
Ethereum
3.508,92 USDT
bch
BCH
0.55%
Bitcoin Cash
385,06 USDT
xrp
XRP
-0.1%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-0.09%
Litecoin
74,10 USDT
bnb
BNB
0.24%
Binance Coin
587,50 USDT
sol
SOL
1.54%
Solana
136,67 USDT
avax
AVAX
-8%
Avalanche
25,28 USDT
ada
ADA
0.15%
Cardano
0,38 USDT
dot
DOT
-0.14%
Poladot
5,60 USDT
doge
DOGE
0.26%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
0.99%
Shiba Inu
0,00 USDT

ABD’de sosyal yardım kuruluşundan Bitcoin kararı!

bitcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Amerika Birleşik Devletleri’nde sosyal yardım kuruluşları Bitcoin2in yaygın kullanımının ardından politikalarında değişikliğe giderek Bitcoin kabul etmeye başlıyor. Detaylar haberimizde.

ABD’de sosyal yardım kuruluşundan Bitcoin kararı!

Amerika Birleşik Devletleri’nde faaliyet gösteren ve kar amacı gütmeye bir yardım kuruluşu olan American Cancer Society, (Amerikan Kanser Derneği) kripto para birimleri ve NFT’ler ile ilgili yol haritasını denetlemek için fintech konusunda deneyime, ödeme işleme bilgisine ve dijital varlıklar ile ilgili bilgi birikimine sahip bir süpervizör aradığını duyurdu.

Kendini kanserle savaşmaya adamış olan dernek, krpto paraların yaygın bir şekilde kullanılmasının ardından bu alanda bilgi sahibi bir yönetici bulmak için iş ilanı verdi.

Sağlık kuruluşu, adayların yüksek düzeyde eğitime, iyi bir işletme ve bilgisayar bilimi anlayışına, ürün yönetimi ve fintech alanında üç yıldan fazla deneyime sahip olmasını istiyor. Kripto para birimleri ve blok zincir teknolojisi için “bilgi ve tutku” başvurunun koşulları arasında yer alıyor.

Lütfen Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Amerika’nın en büyük gönüllü sağlık kuruluşlarından biri olan dernek1913 yılında kurulmuş ve hali hazırda 1,5 milyon gönüllü üyesi bulunmaktadır. Kripto paralar ile ilgili iş ilanı vermesi yakın zamanda bağış işlemlerinde kripto paraları kullanabileceği anlamı taşıyor. Dünyanın en büyük yardım kuruluşlarından biri olan UNICEF, 2019’da CryptoFund’u başlattı ve yarımseverlerin kripto para birimi biçiminde bağış göndermelerini sağladı.

Kripto paraların kullanımının yaygınlaşması ile büyük sosyal projelerde bağış kabul sistemlerinde değişikliğe giderek kripto paraları sisteme dahil ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Florida’da faalite gösteren ve bağımlılık tedavisi veren bir kuruluş olan Legacy Healing Center, sağlık hizmetleri için ödeme yöntemi olarak kripto paraları kabul edeceğini duyurmuştu. LHC, sağlık hizmetleri içi Bitcoin ve Ethereum ile ödeme kabul edecek.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.