1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Harmony’den heyecanlandıran ortaklık duyurusu – ONE coin fiyatı yüzde 32 yükseldi

Harmony’den heyecanlandıran ortaklık duyurusu – ONE coin fiyatı yüzde 32 yükseldi

Harmony’den heyecanlandıran ortaklık duyurusu – ONE coin fiyatı yüzde 32 yükseldi
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Harmony ve Terra, DeFi girişimlerinde tam teşekküllü bir iş birliğinin duyurusunu yaptı. Bu duyuru üzerine ONE coin fiyatında önemli ölçüde bir yükseliş görülüyor. Harmony (ONE) analizinin ne gösterdiğine bakalım.


Harmony ve Terra’nın DeFi iş birliği ONE ve LUNA fiyatlarına yaradı

Harmony, Terra ile iş birliği yapacağını duyurdu. Bu iş birliğinin DeFi alanında girişimler için olduğu ve “çok chain özelliği” vizyonu çerçevesinde gerçekleşeceği belirtildi. Bu duyuru üzerinde ONE ve LUNA fiyatları sırasıyla yüzde 32 ve yüzde 20 oranında sıçradılar.

Açık ve hızlı blockchain ağı olan Harmony, stabil coinler için algoritmik blockchain protokolü olan Terra ile tam teşekküllü ortaklığının ayrıntılarını paylaştı. Bu ortaklık ile programlanabilir parayı hedefleyen yeni merkezsiz finans (DeFi) girişimleri üzerinde birlikte çalışmalar yapılacak.

Harmony kurucusu Stephen Tse’ye göre, iki blockchain bir köprü oluşturarak “UST stabilcoin ve ONEAnchor sabit faizli kredi ile canlı zincirler arası finans ekosistemi” kuracak.

TerraUSD olarak da bilinen UST, ölçeklenebilir, getiri sağlayan ve zincirler arası ilk merkezsiz stabil coin.

Popüler merkezsiz stabil coin Dai’nin ölçeklendirme sorunları göz önüne alındığında, TerraUSD, 1 UST bastığında 1 dolar değerinde LUNA yakarak sorunu çözüyor. Şu anda TerraUSD, piyasadaki en büyük beşinci stabil coin.

Harmony, mimarisinin benimsenmesini artırmayı amaçlarken, köprüleri minimum işlem maliyeti sağlayan herhangi bir iş kanıtı ve hisse kanıtı zinciriyle bağlantı kurabilir. Platform, Terra Shuttle Köprüsü’ne entegre edilecek.

İlgili – Harmony nedir? ONE coin nedir nasıl alınır?

Harmony teknik analizi – ONE fiyatı yüzde 32 yükseldi

Bu ortaklık duyurusundan Harmony (ONE) fiyatı faydalandı. ONE coinin boğa momentumu artarken, kripto paranın fiyatı yüzde 32 yükseldi ve işlem hacmi de arttı.

ONE ilk önce 200 günlük basit hareketli ortalama (SMA) ve ardından da 50 günlük SMA’yı kırıp geçti. Şimdi %23.6 Fibonacci uzatma seviyesine denk gelen 50 günlük SMA Harmony (ONE) fiyatı için ilk destek görevi görüyor.

Harmony teknik analizi - ONE fiyatı yüzde 32 yükseldi

ONE/USDT günlük grafik

Buna rağmen yatırımcılar 50 günlük SMA’nın 200 günlük SMA’nın altına geçmesi ile oluşabilecek “death cross” konusunda dikkatli olmalı. Böyle bir gelişme boğa görünümü geçersiz kılar. ONE fiyatında ayılar kontrolü ele alırsa Harmony fiyatı yeniden 0.067 dolardan başlayan talep bölgesinde konsolidasyona başlar.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: