1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Günün %50 ile en çok yükselen coini WAVES’te yeni ATH sürprizi

Günün %50 ile en çok yükselen coini WAVES’te yeni ATH sürprizi

Günün %50 ile en çok yükselen coini WAVES’te yeni ATH sürprizi
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Waves (WAVES) coin fiyatı bugün kripto para piyasasındaki yükselişi ile altcoinlere liderlik ediyor. WAVES/USD paritesinde neler yaşandığına ve kripto para için önemli destek ve direnç seviyelerine bakalım.


Günün %50 ile en çok yükselen coini WAVES’te kritik destek ve dirençler

Kripto para piyasası yeni bir canlanma yaşıyor. Başta Bitcoin ve Ethereum olmak üzere birçok kripto para yılın başından bu yana verdikleri kayıplarının önemli bir kısmını telafi etmeye çalışıyor.

Bugün başka bir kripto paranın dikkat çeken bir yükseliş ile altcoinlerdeki yükselişe liderlik ettiğini görüyoruz. Waves (WAVES) coin son 24 saatte yüzde 48.69 oranında yükseldi. Bu dikkat çeken yükselişin ayrıntılarına bakalım.

Günün %50 ile en çok yükselen coini WAVES'te yeni ATH sürprizi

Kripto para piyasası en çok yükselen coinler Kaynak: Coin360

İlgili – Waves coin nedir, nasıl alınır? Geleceği var mı?

Waves fiyatında yeni ATH

Waves fiyatında yaşananları WAVES/USD günlük grafiği üzerinden inceleyelim. Burada şunu görüyoruz. WAVES fiyatı Mayıs 2021’de tüm zamanların en yüksek değerini (ATH) kaydetmişti. Şimdi ise 29 Mart itibariyle yeni bir ATH oluşturdu.

  • Waves ATH değeri: 48.56 dolar (29 Mart 2022)

Yükseliş öncesi Eylül ve Ekim’deki yerel zirvelerden sonra WAVES fiyatı önemli ölçüde geriledi ve yeni bir dip seviyesi oluşturdu. 8 dolar civarındaki dip seviyesinde bir süre yatay ilerleyen kripto para buradan parabolik bir yükseliş kaydetti.

22 Şubat’ta başlayan yükseliş trendi sonucu ana direnç bölgesi olan 35 dolar Mart ayının ortasında yükselişin önünü kesmişti. Ancak dün ve bugün büyük yeşil mumlarla bu direncin de kırıldığını görüyoruz.

İlgili – En güncel WAVES coin fiyat tahmini (2022 – 2025)

Günün %50 ile en çok yükselen coini WAVES'te yeni ATH sürprizi

Waves fiyat grafiği WAVES/USD günlük grafik Kaynak: TradingView

WAVES fiyatı 48 doların üzerinde ATH yaptı. Şimdi ilk direnç de bu seviye civarında oluşuyor. Ancak teknik indikatörler bu bölgede mola veren kripto paranın yoluna devam edebileceğini gösteriyor.

Bir düzeltme durumunda ise başlıca destek bölgesi kısa süre önce kırdığı 35 dolarda olacak.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: