1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. En güncel WAVES coin fiyat tahmini (2022 – 2025)

En güncel WAVES coin fiyat tahmini (2022 – 2025)

En güncel WAVES coin fiyat tahmini (2022 – 2025)
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Waves coin 2022 ve sonrasında karlı bir yatırım olabilir mi? Orta ve uzun vadede Waves coin fiyat tahmini hakkında merak ettiğiniz her şey bu yazıda.

Uzman ve analistlerden WAVES coin fiyat tahmini ve beklentileri

Piyasalar küresel bir pandeminin etkisi altında zorlu bir süreçten geçerken; bu sıkı rekabet ortamında çok sayıda kripto para birimi yok oldu. Ancak bazıları var ki; zamana karşı direndi. Bunlardan biri de öncelikle blockchain teknolojisine değer katmak için geliştirilen projelerden biri olan Waves.

Waves (WAVES), geçtiğimiz yıldan bu yana kripto dünyasını şaşırtan kripto para projelerinden biri. İlginç bir şekilde, WAVES, CoinMarketCap verilerine göre Mayıs 2021’de 41.33 dolara ulaşarak tüm zamanların en yüksek rekorunu kırdı. 

En güncel WAVES coin fiyat tahmini (2022 - 2025)

ATH seviyesinden sonra tüm kripto paralarda olduğu gibi, büyük düşüşler görmüş olsa da  2022’de yeniden inanılmaz artışlar kaydetmeyi başardı. Örneğin Bitcoin ile birlikte neredeyse tüm piyasalar büyük oranlarda değer kaybederken; Waves coin çok büyük kazanımlar elde etti.

Tüm bu başarılarla birlikte Waves’in çok yüksek bir potansiyele sahip bir kripto para olduğunu söyleyebiliriz.

Sonuç olarak, WAVES artık kripto dünyasında sanal varlıklar arasında en çok konuşulan kripto paralardan biri oldu. Peki bu yükselişin arkasında ne vardı? Bu projeyi özel kılan şey neydi?

En güncel WAVES coin fiyat tahmini (2022 - 2025)

Bu sorulara cevap bulmak için Waves projesine biraz daha yaķından bakalım. Ve yükseliş potansiyelinin arkasındaki nedenleri anlamaya çalışalım. Ve ardından CryptoNewsZ ve CoinQuora başta olmak üzere çeşitli tahmin sitelerinden derlediğimiz Waves fiyat tahminlerine geçerek, 2022 ve sonrasında ne kadar yükselebileceğini görelim.

Waves nedir?

En güncel WAVES coin fiyat tahmini (2022 - 2025)

WAVES geliştiricilerin, kapsamlı akıllı sözleşme programlamasına ihtiyaç duymadan, kolay ve hızlı bir şekilde kripto para birimi oluşturmalarını sağlamak için tasarlanan blockchain teknolojisine dayalı bir platformdur. 

 Waves, kapsamlı akıllı sözleşme programlamasına ihtiyaç duymadan kendi özel tokenlerinizi çıkarabileceğiniz bir blockchain platformudur.

Waves, kullanıcılarına merkezsiz finansın (DeFi) işlevselliklerini sağlamayı amaçlar ve aynı zamanda, kullanıcı dostu bir arayüzden yararlanarak kullanıcıların bu işlevselliklerden yararlanmalarını sağlar.
Ethereum’un en güçlü rakiplerinden biri olmasının yanı sıra, çok zincirli altyapıya dayalı en iddialı projelerden biri olan Waves, kullanıcılarına birden fazla çözüm sunarak, çeşitli blockchainleri tek bir ağ üzerinde bir araya getirir. Waves blockchainindeki tokenler ise, kullanıcı hesaplarında çalışan komut dosyaları kullanılarak yönetilebilir ve oluşturulabilir.
 İlgili: Waves coin nedir, nasıl alınır? Geleceği var mı?

WAVES coin nedir?

Ağın yerel kripto parasına ise WAVES coin denir. Waves coinler, WAVES ağı içindeki tüm katılımcıları ödüllendirmek için kullanılır. Ayrıca, WAVES tokenleri, platformda ve diğer projelerde gerçekleştirilen tüm ücretlerde ödeme aracı olarak da kullanılır. İlgili: Waves coin nedir, nasıl alınır? Geleceği var mı?

Waves coin nasıl alınır?

Kripto ekosistemindeki diğer dijital varlıklar gibi Waves de şu anda Binance, FTX, OKEx, Huobi Global ve Upbit gibi çeşitli merkezsiz orsalar üzerinden alınıp satılabilir. İlgili: Waves coin nedir, nasıl alınır? Geleceği var mı?

En güncel WAVES coin fiyat tahmini (2022 - 2025)

Waves projesine dair bu kısa bilgilendirmeden sonra orta ve uzun vadeli Waves coin piyasa verlerine ve fiyat tahminlerine bakalım:

Waves coin güncel fiyat ve piyasa verileri 

Waves coin fiyatı: Anlık WAVES fiyatı için tıklayınız.
Toplam Waves coin arzı: 107.686.894 WAVES
Piyasada işlem gören Waves coin arzı: Dolaşımdaki güncel WAVES arzı için tıklayınız.
24 saatlik Waves coin işlem hacmi için tıklayınız.
Tüm zamanların en yüksek fiyat (ATH) seviyesi için: 62,36 dolar (31 Mart 2022)
Tüm zamanların en düşük fiyat (ATL) seviyesi için: 0,1227 (2 Ağustos 2016)
Toplam Waves coin yatırım dönüşü (ROI) için tıklayınız.

 

Waves coin tarihsel fiyat verileri 

 Waves, Haziran 2016’da başarılı bir lansman ile piyasaya sürüldü. Aralık 2017’nin sonunda, yaşanan boğa koşusunda Waves tokeni de büyük bir artışa imza atarak, 16 doları geçti. Bununla birlikte, 16 dolar civarından geri çevrildikten sonra, tüm piyasada olduğu gibi, keskin bir düşüşle karşılaştı ve 2019’un başında 2 dolara kadar düştü. Daha sonra yatay bir eğilim sergiledi, ancak Ekim 2020’den sonra asla ardında bakmadı ve istikrarlı bir büyüme kaydetti.

 Hatta son zamanlarda, kripto piyasasında ağır kayıplar verilirken; Waves fiyatı etkileyici bir yükseliş kaydetti. 

Şu anda tüm zamanların zirvesinden geride olsa da 2022 ve sonrası için uzun vadeli Waves fiyat tahminleri genel olarak yükseliş eğiliminin devam edeceğine işaret ediyor.

Nitekim kripto 31 Mart 2022’de, 66 dolarlık yeni bir ATH’ye ulaştı ve bu rekoru 2023 ve sonrasında daha da ileriye taşıyabilir.

En güncel WAVES coin fiyat tahmini (2022 - 2025)

En gerçekçi Waves coin fiyat tahminleri

Şu anda GRT, CoinMarketCap’te 55. sırada yer alıyor. Ancak Waves blok zincirindeki en son yükseltmeler, gelişmeler ve değişiklikler, kripto para birimi fiyatının daha da yükselmesine yardımcı olabilir. 

2022 Waves coin fiyat tahmini

Waves coini, 2023’te parlak bir gelecek bekliyor. Waves ekosisteminde ve kripto piyasasında devam edecek olan gelişmelerle birlikte, yükseliş eğilimi devam ederse, Waves coin de 2022’nin sonuna doğru yeniden yükseliş trendine girerek 8 dolara ulaşabilir.

Popüler tahmin sitelerinin 2022 2025 WAVES fiyat tahminleri yükseliş gösteriyor. Yükseliş eğilimi devam ederse, 2022’nin son çeyreğinde hızlı büyüme göstererek, kaydedebilir. Hatta WAVES 2022’nin sonunda 8,27 doları bulabilir.

 2023 Waves coin fiyat tahmini

Uzun vadeli bir Waves yatırımı büyük kazançlar sağlayabilecek güçlü bir potansiyele sahip. Waves fiyat tahminlerine göre, kripto fiyatı 2023’te minimum 7,79 dolar seviyesine ulaşabilir.

2024 Waves coin fiyat tahmini

Platform tarafından yayınlanan son güncellemeler, duyurulan gelişmeler Waves fiyat tahmini ve yeni proje tahminleri doğrultusunda, yatırımcılar 2024’e kadar birçok ortaklık ve entegrasyon bekleyebilir. Popüler tahmin sitesi DijitalcoinPrice’a göre, bu gelişmelerin bir sonucu olarak, Waves 2024’te yükselmeye devam ederek yaklaşık 8,27$’a ulaşabilir.

Tokeneo analistlerine göre Waves’i parlak bir gelecek bekliyor ve 2024 yılında yaklaşık %2500’lük bir fiyat artışıya büyük bir boğa koşusu görecek.

2025 Waves coin fiyat tahmini

DijitalcoinPrice analistlerine göre, önümüzdeki 3 yıl içinde, WAVES fiyatları 12$’a kadar çıkabilir. 

2026 Waves coin fiyat tahmini

İsabetli ve makul fiyat tahminleri ile tanınan bir başka tahmin sitesi olan Wallet Investor, Waves coin fiyatında uzun vadeli bir artış bekliyor. Platformun 2027 için fiyat tahmini 49 dolar. Yani 4 yıllık bir yatırımla bir Waves yatırımcısının %900 civarında kar elde etmesi bekleniyor.

Digitalcoinprice Waves coin fiyat tahminleri 2022-2026

waves coin fiyat tahmini En güncel WAVES coin fiyat tahmini (2022 - 2025)

Waves kripto iyi bir yatırım mı?

Waves 2022 ve sonrasında karlı bir yatırım olmaya devam edebilir. 

Waves’i nereden satın alabilirim?

Şu anda kripto piyasasındaki diğer dijital varlıklar gibi Waves’i de Binance, FTX, OKEx, Huobi Global ve Upbit gibi çeşitli merkezsiz borsalar üzerinden satın alabilirsiniz. Ancak öncelikle Waves’in listelendiği borsalardan birinde alım satım hesabınızı oluşturduktan sonra, Bitcoin (BTC) veya ETH’nizi bu borsaya aktarmanız gerekecek. 

Waves ile stake yapabilir miyim?

Waves token sahipleri Waves’i stake edebilir ve bu yöntemle çok sayıda harici varlık kazanabilir. Bu da Waves ekosisteminde ödül kazançlarından kaynaklanan satış baskısını sınırlandırır.

Waves fiyatı neden yükseliyor?

Kripto paranın yükselmesinin en büyük nedeni, platformun ödül sistemi ve DeFi avantajı sunması. Nitekim son zamanlarda diğer dijital para birimlerinin değerinin düşmesi, yatırımcıları daha büyük kazançlar aramaya yöneltti.

Waves fiyatı düşer mi?

Evet Waves fiyatı düşebilir. Çünkü pandeminin tüm küresel altyapıyı değiştireceğini kim tahmin edebilirdi? Herhangi bir varlık piyasasında olduğu gibi, kripto para piyasaları da farklı politik, doğal ve sosyo-ekonomik faktörlerin etkisiyle volatilite sergiler. Hatta kripto paralardaki volatilite hiçbir varlık sınıfına denk değildir.
Kripto paralar aşırı volatil, yani değişken bir doğaya sahip olduğu için, hiç kimse Waves’in fiyatını tam olarak doğru tahmin edemez.

Waves Fiyatı 2022’de 60 dolar olur mu?

Mevcut eğilime ve piyasa tahminlerine göre, 2022’de 66 dolara ulaşabilir.

2022 yılı sonunda Waves fiyatı ne olacak?

Waves (WAVES) fiyatının 2022 yılı sonuna kadar 66$’a ulaşması bekleniyor.

2023 yılı Waves coin fiyat tahmini nedir? 

DigitalCoinPrice’ın Waves fiyat tahminine göre, kripto fiyatı 2023’te minimum 63$ seviyesine ulaşabilir. CoinQuora anlistleri ise, Waves coin fiyatının 2023 yılına kadar 100$’a ulaşmasını bekliyor.

2024 yılı Waves coin fiyat tahmini nedir? 

Waves (WAVES) fiyatının 2024 yılına kadar 125 dolara ulaşması bekleniyor.

2025 yılı Waves coin fiyat tahmini nedir? 

Waves (WAVES) fiyatının 2025 yılına kadar 150$’a ulaşması bekleniyor.

2026 yılı Waves coin fiyat tahmini nedir? 

Waves (WAVES) fiyatının 2026 yılına kadar 200$’a ulaşması bekleniyor.

 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.