Loading...
btc
BTC
0.14%
Bitcoin
64.233,78 USDT
eth
ETH
-0.94%
Ethereum
3.485,45 USDT
bch
BCH
0.21%
Bitcoin Cash
383,77 USDT
xrp
XRP
-0.88%
Ripple
0,48 USDT
ltc
LTC
-0.02%
Litecoin
74,15 USDT
bnb
BNB
-0.02%
Binance Coin
586,00 USDT
sol
SOL
-0.5%
Solana
133,93 USDT
avax
AVAX
-8.6%
Avalanche
25,12 USDT
ada
ADA
-0.23%
Cardano
0,38 USDT
dot
DOT
1.3%
Poladot
5,68 USDT
doge
DOGE
-0.6%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
0.15%
Shiba Inu
0,00 USDT

Goldman Sachs’ın kripto anketinden sürpriz sonuç!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın en büyük yatırım bankası olan Goldman Sachs’ın sigortacılar arasında yaptığı anketten şaşırtıcı sonuçlar çıktı. Detaylar haberimizde.

Goldman Sachs’ın kripto anketinden sürpriz sonuç!

Kripto para piyasasında yaşanan düşüş sonrası bireysel yatırımcılarda büyük bir panik havası yaşanıyor. Ancak kurumsal yatırımcıların fikir değiştirmemesi aksine son yıllardaki en yüksek benimseme oranlarına ulaşılması ise dikkat çekiyor.

Lider kripto para birimi Bitcoin, 2022 yılında beklentilerin çok altında fiyatlanıyor. Bilindiği gibi Wall Street devi Goldman Sachs, müşterilerilerinden gelen yoğun talep ile kripto para saklama hizmeti vermeye başlamıştı.

goldman sachs

Bankanın yaptığı yeni bir anket, kripto paralara olan kurumsal ilgiyi gözler önüne seriyor. Goldman, küresel sigorta sektörünün büyük bir kısmını temsil eden 328 CFO ve CIO’ya anlet yaptı. Dünyanın dört bir yanındaki sigortacılar, kripto para birimlerini en yüksek getiri sağlayacak varlık sınıfları listesinde beşinci sıraya yerleştirdi.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Ankete göre, özel sermaye, emtialar, gelişen piyasa hisse senetleri ve gayrimenkul sermayesi üç tercih arasından ilk tercih olarak seçildi. Bu dört varlık sınıfını, en yüksek toplam getiri sağlaması beklenen kripto para birimleri izledi.

Goldman Sachs Dijital Varlıklar Global Başkanı Mathew McDermott, yaptığı açıklamada kripto para piyasanın olgunlaşmasının ve düzenlenmesinin ardından pazarın payının artacağını ifade etti ve çıkan sonuca şaşırdığını dile getirdi.

“Kripto piyasası olgunlaşmaya devam ettikçe, artan düzenleyici kesinlik ile birleştiğinde, kurumların bir kısmı, yatırım fırsatlarını keşfetmenin yanı sıra altta yatan blok zincir teknolojisinin yıkıcı etkisini tanıma konusunda daha emin oluyor. Bu pazarın potansiyelini açıkça fark eden küresel varlık yöneticilerinin artan oranda benimsenmesinden olumlu bir şekilde şaşkınlık duyduğumu belirtmeliyim.”

Ancak yine de kripto paralara yatırım yapmak istemeyenlerin daha fazla oranda olduğu da dikkat çekiyor. Kripto paraların ulaması gereken potansiyel kitle hala çok büyük.

Goldman’ın değerinden uzak olduğunu belirttiği Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinamarketcap verilerine göre 29,951 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Bitocin teknik analizi

Günlük Bitcoin  (BTC) fiyat hareketleri

Goldman Sachs’ın kripto anketinden sürpriz sonuç!

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.