Loading...
btc
BTC
-0.47%
Bitcoin
63.785,88 USDT
eth
ETH
0.54%
Ethereum
3.405,79 USDT
bch
BCH
0.24%
Bitcoin Cash
376,10 USDT
xrp
XRP
-9.11%
Ripple
0,57 USDT
ltc
LTC
-0.24%
Litecoin
71,20 USDT
bnb
BNB
-0.11%
Binance Coin
568,25 USDT
sol
SOL
1.03%
Solana
157,11 USDT
avax
AVAX
-0.84%
Avalanche
27,01 USDT
ada
ADA
-1.83%
Cardano
0,43 USDT
dot
DOT
-2.05%
Poladot
6,13 USDT
doge
DOGE
-2.13%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
-6.99%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Güncel Haber
  3. Goldman Sachs’den muhteşem Bitcoin açılımı!

Goldman Sachs’den muhteşem Bitcoin açılımı!

Goldman Sachs BTC
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Regülasyonlar ve yaptırımlar kargaşasına rağmen Bitcoin ve kripto para piyasalarında açılımlar dolu dizgin devam ediyor. Goldman Sachs, Bitcoin OTC pazarına farklı biçimde giriş yapıyor.


Goldman Sachs’den muhteşem Bitcoin açılımı!

ABD merkezli dev yatırım bankası Goldman Sachs, Bitcoin piyasaları ile ilgili yeni bir yatırım aracı sunmayı planlıyor. Golsman Sachs söz konusu yatırım aracını Galaxy Digital ile birlikte kurumsal yatırımcıların talebine sunacak.

Lütfen Bkz: Güncel Bitcoin fiyat tahmini 2022-2025

ABD merkezli büyük bir bankanın Bitcoin tezgah üstü işlemlerine (Bitcoin OTC) aracılık etmesi, piyasa hakkında büyük bir adım sayılabilir. Goldman Sachs, geçtiğimiz dönemde Chicago Emtia Borsası (CME) ile beraber Bitcoin ürünleri sunmuştu. Ancak bu sefer banka elini taşın altına koyuyor ve daha fazla sorumluluk alıyor. Böylece ABD merkezli bir yatırım bankası Bitcoin piyasalarındaki riski göze alarak piyasa içerisinde daha da derinleşmeye başlıyor.

bitcoin fiyatları

Galaxy Digital’in yöneticilerinden Damien Vanderwilt, ABD’li finansal otoritelerin yeni kurumsal firmalara da benzer ürünler için işlem yapma izni vereceğini bekliyor.  Vanderwilt, Goldman Sach ile geliştirdikleri yeni yatırım aracı sayesinde Bitcoin’in kurumsal yatırımcılar arasında daha da yaygınlaşacağını belirtti. Bitcoin’in bir hedge yatırım aracı haline geleceğini ileri sürdü.

Lütfen Bkz: Güncel Bitcoin teknik fiyat analizi

Goldman Sachs ve Galaxy Digital’in sunacağı Bitcoin OTC ürünü geçen yıl sunulmaya başlanan CME destekli Bitcoin OTC ürününden farklı olduğu belirtildi. Yeni OTC ürünü daha çok risk üstleniyor. Doğal olarak olası getiri oranlarının daha da yüksek olması hedefleniyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.