Loading...
btc
BTC
-0.14%
Bitcoin
63.334,52 USDT
eth
ETH
-0.1%
Ethereum
3.098,98 USDT
bch
BCH
-3.39%
Bitcoin Cash
491,07 USDT
xrp
XRP
-0.33%
Ripple
0,50 USDT
ltc
LTC
1.2%
Litecoin
79,03 USDT
bnb
BNB
-0.69%
Binance Coin
548,92 USDT
sol
SOL
-0.77%
Solana
137,45 USDT
avax
AVAX
1.08%
Avalanche
35,54 USDT
ada
ADA
2.36%
Cardano
0,47 USDT
dot
DOT
0.54%
Poladot
6,74 USDT
doge
DOGE
-2.8%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
-0.6%
Shiba Inu
0,00 USDT

Fundstrat diyorki;  Ethereum’un yeni rekoruna hazır olun!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Araştırma merkezi Fundstrat, Ethereum tokeninin pazar payının son günlerde arttığını ve bunun analistlerinin dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi için bir yükseliş sinyali olduğuna inandığını söyledi.

 

Fundstrat, Ethereum’un kripto pazarındaki artan gücü sayesinde yakında 4,900 dolarlık rekor seviyeye ulaşabileceğini söylüyor.

 

  • Fundstrat araştırma kuruluşu, Ethereum’un tokeninin bir çıkış için hazır olduğunu ve yakında 4.900 doları aşabileceğini tahmin ediyor.
  • Analistler, etherin pazar payının son günlerde arttığını ve bunun DeFi dostu token için olumlu bir işaret olduğunu söyledi.
  • Bununla birlikte, kripto piyasası tahmin edilebilir olmaktan uzak ve Cuma günü Bitcoin etrafında heyecan giderek artıyordu.

 

Fundstrat’taki teknik analistlere göre, Ether bir çıkışa hazır görünüyor ve yakında yeni bir rekor olan 4.900 doları aşabilir.

ethereum Fundstrat diyorki;  Ethereum'un yeni rekoruna hazır olun!

Araştırma merkezi, Ethereum tokeninin pazar payının son günlerde arttığını ve bunun analistlerinin dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi için bir yükseliş sinyali olduğuna inandığını söyledi.

 

JPMorgan analistleri, piyasa hakimiyetinin bu tokene olan ilginin iyi bir göstergesi olduğunu ve artan bir yüzdenin varlığın fiyatı için olumlu bir sinyal olduğunu söylediler.

 

Tradingview verilerine göre, Ether’in piyasa değeri, daha geniş kripto piyasasının yaklaşık %18,3’ünü oluşturuyor. Bu, haftanın başında yaklaşık %17,5’ten yükseldi.

 

Son haftalarda kripto para birimlerinde daha geniş bir ralliden yararlandı, ancak aynı zamanda en çok kullanılan token olduğu merkezi olmayan finansa olan ilgiyle de desteklendi.

 

Fundstrat Perşembe akşamı yayınlanan bir notta, “Ethereum, Eylül ayı boyunca yaklaşık bir aylık düşük performans döneminden sonra Bitcoinden daha fazla kazandırmaya başlıyor gibi görünüyor.” dedi.

 

Bitstamp verilerine göre, Ethereum fiyatı Cuma günü %1.4 artışla 3.790 dolara yükseldi.

 

Teknik analistler, bir varlığın daha sonra nereye yönelebileceğini ayırt etmeye çalışmak için grafiklerdeki son trendlere bakarlar.

 

Buna dayanarak Fundstrat, Ethereum’un büyüyen pazar payının, daha geniş ve güçlü zemin kazanmasına ve 4.000 dolar seviyesini geçmesine yardımcı olabileceğini  söyledi. 4.030 doların üzerinde bir kırılmanın Ethereum’a olan güveni artıracağını ve tokeni 4.950 doların üstüne çıkarabileceğini söyledi.

 

Analistler, “Eylül ayının en yüksek seviyelerinin aşılması ve tüm zamanların en yüksek seviyelerine ivme kazandırılması bekleniyor” diye yazdı. Ether’in bir önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.350 dolara Mayıs ayında ulaştığını hatırlatalım. 

 

Bununla birlikte, kripto para piyasasını tahmin etmek kolay değil. Bloomberg’in ABD’nin bir Bitcoin vadeli işlem borsa yatırım fonunu onaylamak üzere olduğunu bildirmesinin ardından Cuma günü, belki de Ethereum pahasına Bitcoin etrafında heyecanı ve ilgiyi artıyordu.

 

Bitstamp verilerine göre, Bitcoin Cuma günü %3.2 artışla 59.470 dolara yükseldi. Ancak CoinGecko gibi diğer veri kaynakları, önde gelen kripto para biriminin Nisan ayından bu yana ilk kez kısaca 60.000 dolara ulaştığını gösterdi. 

 

Yazı yazılırken güncel Bitcoin fiyatı 62.136 dolardır.

 

Ayrıca kısa bir hatırlatma yapmak gerekirse ;  Fundstrat, JPMorgan’da eski bir ABD hisse senedi stratejisti olan Tom Lee tarafından 2014 yılında kurulan bir finansal araştırma şirketidir.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.