BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Hollanda Merkez Bankasından kripto para atağı!
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Hollanda Merkez Bankasından kripto para atağı!

Hollanda Merkez Bankasından kripto para atağı!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Hollanda Merkez Bankası kripto para açılımı yapıyor. Avrupa’nın önde gelen likidite firmalarından Flow Traders firması kripto para işlemleri için Hollanda Merkez bankasına kayıt oldu.


Flow Traders da geri kalmadı!

Avrupa’nın önde gelen finansal likidite sağlayıcısı Flow Traders kendisine bağlı alt kuruluşu ile kripto para fiat para ticaretine ilişkin son düzenlemeler doğrultusunda Hollanda Merkez Bankası’na (DNB) kaydolduğunu duyurdu.

Bu kaydın gerçekleşmesiyle Flow Traders, kurumsal karşı taraflara halihazırda lider olduğu spot OTC kripto para birimi teklif konumunu daha da geliştirmiş olacak. Buna göre, Flow Traders artık fiat para birimleri ile kripto para birimleri ticaretini yapabilmek için bir likidite sağlayıcısı olarak kayıtlı olmuş oldu.

Önde gelen spot OTC kripto para likidite sağlayıcısı olmasının yanı sıra Flow Traders, kripto para birimi ETP’lerinde 1 numaralı piyasa yapıcısı ve dünya genelindte kripto para borsalarına 7/24 likidite sağlamakta.

Firmanın Ticaret Baş Sorumlusu Folkert Joling bu konuda şunları söyledi:

“Flow Traders, DNB (Hollanda Merkez Bankası) tarafından kaydedilmiş olmaktan mutluluk duyuyor ve kripto alanındaki yeni düzenlemeyi memnuniyetle karşılıyor. Bu düzenleyici durum, Avrupa’da spot OTC kriptoda pazar lideri konumumuzu güçlendirmeye çalıştığımız için bizim adımıza oldukça olumlu bir gelişme. Flow Traders, adil ve şeffaf pazarlara bağlılığını sürdürmektedir. Kripto para piyasasının kurumsal yatırımcılar tarafından benimsenmeye devam etmesi ve düzenleyiciler tarafından daa gittikçe daha çok kabul görmesi bizim kripto imkanımız ile uyumlu bir gelişmedir. Kurumsal karşı taraflar, bu konuda Amsterdam ve Londra’daki Flow Traders Kurumsal Ticaret ekibine ulaşabilir. “

Flow Traders hakkında

Flow Traders, finansal ürünlerde önde gelen bir küresel finansal teknoloji destekli likidite sağlayıcısı ve geçmişte Borsa Yatırım Ürünlerinde (ETP’ler) uzmanlaşmış bir firma. Şimdi ise diğer varlık sınıflarına da yayılmakta. Flow Traders, finansal piyasaların kesintisiz işleyişini desteklemek için likidite sağlıyor. Bu, yatırımcıların her türlü piyasa koşulunda ETP’leri veya diğer finansal araçları almaya veya satmaya devam etmesine imkan veren bir uygulama. Avrupa, Amerika ve Asya’daki Flow Traders ticaret masaları küresel olarak tüm büyük borsalarda günün 24 saati likidite sağlayabildiği için firma sürekli bir büyüme içinde.

Flow Traders bu gelişme ile ilgili basın bülteni yayınlayarak firma olarak genel prensiplerini de paylaştı.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: