1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Fiyattaki düşüşe rağmen Shiba için Ethereum ağından iyi haber

Fiyattaki düşüşe rağmen Shiba için Ethereum ağından iyi haber

Fiyattaki düşüşe rağmen Shiba için Ethereum ağından iyi haber
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasının en popüler kripto parası Shiba Inu fiyatı son bir aydır düşüyor. Ancak buna rağmen Ethereum ağından SHIB token için pozitif veriler geliyor.


Fiyattaki düşüşe rağmen Shiba için Ethereum ağından iyi haber

Ethereum ağı üzerinde kurulan merkezsiz bir meme coin olan Shiba Inu (SHIB), bir Dogecoin (DOGE) rakibi olarak ortaya çıktı ve popülerliği sayesinde hızla büyüdü. Bundan dolayı şu an ağda en çok kişinin sahip olduğu beşinci sıradaki token.

İlgili – Shiba Inu (SHIB) nedir? Geleceği var mı?

Finbold’da yer alan habere göre, 24 Kasım 2021 tarihi itibariyle, Ethereum ağında 995,285 kullanıcıda SHIB token var. Bu veriler Etherscan.io üzerinden sağlanıyor ve bu ağ üzerindeki 470,782 ERC-20 token sözleşmesi hesaba alındı. Sonuç olarak 1 milyon kullanıcıya ulaşması için SHIB’in sadece 5 bin token sahibi daha kazanması gerekiyor.

Peki, SHIB’in beşinci olduğu sıralamada başka kimler var? İlk sırada 4,148,775 kullanıcı ile stabil coin Tether US (USDT) var. Ardından 2,525,810 token sahibi ile Livepeer Token (LPT) geliyor. Üçüncü sırada ise 1,846,990 kullanıcı ile CarLive Chain (IOV) ve dörtte ise 1,296,978 token sahibi ile USD Coin (USDC) geliyor.

Fiyattaki düşüşe rağmen Shiba için Ethereum ağından iyi haber

SHIB token sahiplerinin sayısı

İlgili – En güncel Shiba Inu (SHIB) fiyat tahminleri 2021-2030

İlginçtir 19 Kasım’daki bir miktar düşüşe rağmen (Ekim ayından bu yana görülen ilk düşüştü), SHIB token sahiplerinin sayısı yükselmeye devam ediyor.

Shiba Inu, meteor hızında yükseliş kaydeden kripto paralardan biri. Ancak bu meme coin bir süredir yüksek volatilite yaşıyor ve fiyatı da geriledi. Tabii bu da SHIB token sahiplerinin sayısını etkiliyor. Yine de son fiyat düşüşüne rağmen SHIB sahiplerinin sayısı artıyor.

22 Kasım’da SHIB token sahiplerinin sayısı 991,306 ile 1 milyona ulaşmaya sadece 9,000 kalmıştı. Şimdi ise daha da yükseldiğini görüyoruz.

İlgili – Shiba Inu teknik analizi: SHIB yatırımcılarının yüzü ne zaman gülecek?

 

SHIB fiyat düzeltmesi

Shiba Inu (SHIB) fiyatı 28 Ekim’de 0.00008845 dolarda tüm zamanların en yüksek değerini (ATH) kaydetmişti. Şimdi ise son bir aydaki düşüşten sonra 0.00003786 dolardan işlem görüyor.

Fiyattaki düşüşe rağmen Shiba için Ethereum ağından iyi haber

SHIB tokenin son bir aydaki düşüşü

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: