1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Symbiosis Finance – SIS token’ı yakından tanıyalım!

Symbiosis Finance – SIS token’ı yakından tanıyalım!

Symbiosis Finance – SIS token’ı yakından tanıyalım!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Symbiosis Finance’ın tokeni olan SIS Token, ERC-20 ağında çalışıyor. SIS token’ın diğer kripto paralara nazaran önemli artıları var. Ayrıntılar haberimizde.


Symbiosis Finance – SIS token’ı yakından tanıyalım!

Symbiosis Finance’ın tokeni olan SIS Token, ERC20 ağında çalışıyor ve Symbiosis Finance’da şu özellikler için kullanılabilen bir token;

-Ağda bir doğrulayıcı olarak yer almak için staking yapılabilir.
-Symbiosis DAO ve Dao hazinesini yönetme konusunda alınacak olan kararlarda oy verme hakkı.

 

SIS Tokenenomics:

Token dağılımı oldukça şeffaf şekilde kullanıcılara sunulmuş durumda. İsteyen herkes bu link üzerinden bu bilgilere ulaşabilir.

Symbiosis Finance - SIS token'ı yakından tanıyalım!

Sıs token toplam arzı 100 milyon olarak belirlendi. Token sayısı olarak oldukça iyi bir konumda, günümüzde çoğu proje milyar ile ifade edilen arzlar ile piyasaya çıkmakta. Sıs token bu konuda büyük bir artıya sahip.

Arzın 10%’u Seed Round’da satıldı ve bu tokenlar 18 ay boyunca kitli olacak. Dao Maker ve diğer 2 platformda yapılacak ön satış için toplam arzın 1,30%’u ayrılmış durumda. DAO Maker twitter hesabında Symbiosis finance ön satışı başlangıç tarihini 25 Kasım olarak duyurdu. Detaylar için bu linke gidin.

Ön satış yapılacak diğer platformlar için fiyat ve detaylar daha sonra Symbiosis Finance’in sosyal medya hesaplarında açıklanacaktır.

TwitterTelegram
DiscordMedium

Token dağılımına bakıldığında ekip kendine toplam arzın 18%’ini ayırmış durumda. Tokenların büyük çoğunluğu yatırımcılara(18ay kilitli) ve Symbiosis Finance üzerinde stake edenlere ayrıldığı için üzerindeki satış baskısına pozitif yansıyacaktır.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.