Loading...
btc
BTC
1.95%
Bitcoin
65.157,86 USDT
eth
ETH
4.82%
Ethereum
3.151,34 USDT
bch
BCH
7.23%
Bitcoin Cash
514,31 USDT
xrp
XRP
4.82%
Ripple
0,50 USDT
ltc
LTC
2.98%
Litecoin
79,66 USDT
bnb
BNB
2.31%
Binance Coin
565,90 USDT
sol
SOL
8.75%
Solana
150,56 USDT
avax
AVAX
10.58%
Avalanche
37,48 USDT
ada
ADA
5.68%
Cardano
0,47 USDT
dot
DOT
7.27%
Poladot
6,85 USDT
doge
DOGE
6.11%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
7.01%
Shiba Inu
0,00 USDT

CLAPART, ilk global projesiyle karşınızda!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CLAPART, ilk global projesiyle karşınızda!

Kripto para ve blok zincire olan ilginin arttığı Türkiye’de; ülkenin her kesiminden milyonlarca hayranı olan yedi prestijli müzisyenin eklenmesiyle birlikte CLAPART topluluğu yükselişine hız kesmeden devam ediyor. CLAPART’ın şeffaf ekonomi yapısı ve müzikten filme, resimden video oyunlarına kadar sanatın her dalını destekleyen sistemi sayesinde hayranlar ve sanatçılar bir araya gelerek iş ortağı şansını elde ediyorlar.

Duyurusu yapılan ilk global projeyle ilgili en önemli nokta Türkiye’deki en iyi rap müzik sanatçılarının seslendireceği bir yönetmen albümü özelliği taşıyor olmasıdır.

Dante’nin İlahi Komedya’sına dayanan albüm, müzik, şiir ve teknolojinin kesiştiği noktada sanatsal bir önermedir. Ve albümün adı SALIGIA olarak belirlenmiştir.

Albümde yer alacak şu ana kadar açıklanan isimler;

  • Şehinşah
  • Ceg
  • Feride Hilal Akın
  • Allame
  • Eftalya 
  • Khontkar
  • Keişan

Şehinşah

Şehinşah (rapçi ve söz yazarı), underground rap’in Türk rap sahnesine geçmesine öncülük eden efsane rap sanatçısıdır. Resmi YouTube kanalında 210 milyondan fazla görüntülenmeye sahiptir ve 1.2 milyon Spotify takipçisi bulunmaktadır. Şehinşah, Türkiye halkının çok sevdiği underground rap’in ana akıma geçmesini sağlayan efsane sanatçılarından biri olmuştur.

CEG

Volkan Ayvazoğlu, ya da memleketinde bilinen adıyla CEG (rapçi ve söz yazarı), oldukça genç yaşta şarkı sözü yazmaya başladı. 2014 yılında çıkardığı ve büyük ses getiren “Alter Ego” adlı albümü ile tanınmaktadır. Bugün YouTube’da 100 milyonun üzerinde görüntülenmesi, aynı sitede 254 binin üzerinde hayranı ve 600 bine yakın Spotify takipçisi bulunmaktadır.

Allâme

Allâme (müzisyen, söz yazarı ve şovmen), CLAPART vizyonunu yaymaya yardımcı olan bir diğer önemli sanatçıdır. Müzik, resim ve çizgi film dallarında birçok ödüle sahip olan Allâme, müzik alanı dışında da çalışan ve tanınan eşsiz bir sanatçıdır. Allâme’nin Spotify’da 380 binin üzerinde hayranı ve YouTube’da ise 54 milyonun üzerinde görüntülenmesi var.

Feride Hilal Akın

Feride Hilal Akın (şarkıcı ve oyuncu), henüz 17 yaşında sahneye çıktığı ilk andan itibaren Türk halkının kalbini fethetmeyi başardı. Genç sanatçı, YouTube’da 200 milyondan fazla izlenen “Yok Yok” gibi single’larla dolu bir portföye sahiptir. Feride Hilal Akın, CLAPART projesi aracılığıyla milyonlarca takipçisi ile olan ilişkisini güçlendirmeyi ve geliştirmeyi şimdiden başladı.

Eftalya

Türkiye’de 2022 yılıyla çıkışa geçen Eftalya Yaç (müzisyen), aylık 1.6 milyonu aşkın Spotify dinleyicisine sahip. Yeni çıkan single’ının 15 milyonun üstünde dinlenmesiyle çıkışını sürdüren Eftalya, Clapart ile birlikte sanatını güçlendirmeye devam ediyor.

Khontkar

Trap müziğin öncüsü olarak anılan Khontkar (gerçek hayatta Onur Dinç, rapçi, yazar ve müzik yapımcısı), Türkiye’de oldukça popüler bir sanatçı. Khontkar’ın YouTube sayfasında 30 milyondan fazla izlenmeye sahiptir ve 820.000’den fazla Spotify takipçisi bulunuyor. 

Keişan

CLAPART’ın SALIGIA projesine katılan son sanatçı, 16 yaşında solo kariyerine başlayan rapçi Keişan’dır (rapçi ve söz yazarı). YouTube’da 60 milyondan fazla görüntülenmeye, 242.000 Spotify abonesine ve 96.000 Instagram takipçisine sahiptir.

CLAPART; sanatçıya ve hayranlara sunduğu alternatif iş ortaklığı modeliyle çıkışına devam ediyor. 2022’nin üçüncü çeyreğiyle birlikte başlayan Ön satış imkanı hala devam ediyor. Bunun yanı sıra dördüncü çeyrekte planlanan adımlar da atılmaya devam ediliyor. Ön satış süreci ve ayrıntılı bilgi için aşağıda bulunan resmi CLAPART web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

website

Twitter

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.