Loading...
btc
BTC
0.47%
Bitcoin
66.355,13 USDT
eth
ETH
2.74%
Ethereum
3.577,28 USDT
bch
BCH
1.94%
Bitcoin Cash
431,09 USDT
xrp
XRP
1.97%
Ripple
0,48 USDT
ltc
LTC
1.38%
Litecoin
78,68 USDT
bnb
BNB
0.77%
Binance Coin
607,91 USDT
sol
SOL
1.41%
Solana
145,06 USDT
avax
AVAX
0.17%
Avalanche
30,34 USDT
ada
ADA
0.06%
Cardano
0,41 USDT
dot
DOT
1.08%
Poladot
6,23 USDT
doge
DOGE
1.52%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
2.91%
Shiba Inu
0,00 USDT

Elrond MultiversX’e Dönüşüyor ve 3 Yeni Metaverse Ürününü Piyasaya Sürüyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Elrond MultiversX’e Dönüşüyor ve 3 Yeni Metaverse Ürününü Piyasaya Sürüyor

İnternet ölçeğinde blockchain teknolojisi kuran girişim Elrond, MultiversX‘e dönüşümünü duyurdu. Böylece şirket, yeni internet ekonomisini inşa etme misyonunu dijital meta-uzay sınırını içerecek şekilde genişletiyor.

Metaverse-ileri şirketi, evriminin temel direkleri olarak üç yeni ürünü tanıtıyor.

  • xFabric, bağımsız bir blockchain modülü ve temel blockchain uygulamalarıdır. Dakikalar içinde konuşlandırılabilir ve tamamen özelleştirilebilir. Herhangi bir reklam öğesi, marka veya şirket için harika bir dizi özellik ve kullanım senaryosu içerir.
  • xPortal gerçek bir Süper Uygulamadır. Metaverse portalı, Avatarınızın evi ve Her şeyin finansıdır. Bir banka kartıdır. Arkadaşlar, sohbet ve sosyalleşme içerir. Dünyanın her yerinden herkes tarafından erişilebilir.
  • xWorlds bir sanal dünya yaratma motorudur. Birlikte çalışabilir meta versiyonlar ağıdır. Bu yeni dünyanın ilk Metaverse gezegenidir.

MultiversX (eski adıyla Elrond Network) CEO’su ve kurucusu Beniamin Mincu: İnanılmaz miktarlarda yaratıcı enerji, birden fazla zorlayıcı metaverse vizyonlarına dökülüyor.” “MultiversX, büyük miktarlardaki pozitif toplamlı bir oyun da sahneyi hazırlamak için işbirlikçi çerçeveyi ve şekillendirilebilir araç setini inşa ediyor. İnsan deneyiminin tüm yelpazesini yeniden tasavvur etmek ve her iş sektörünün ön yüzünü yeniden icat etmek için çalışıyor.”

MultiversX, Elrond Network, teknoloji, topluluk ve ekosistemin olağanüstü başarısını geliştirmeye devam edecek. Web3 teknolojisini yaygınlaştırma misyonunda çığır açan ölçeklenebilir blockchain protokolünü ve araçlarını geliştirmeye devam edecek.

Ayrıca, orijinal kapsamı genişletecek, genişletecek milyonlarca kullanıcısı ve canlı ekosistemi için her nesilde bir kez görülen toplumsal değişime öncülük etmesi için eşsiz bir fırsat yaratacaktır.

Bu önemli dönüşüm, Fransa’nın Dijital Geçiş ve Telekomünikasyon Bakanı Jean-Noel Barrot, Romanya Araştırma, Yenilik ve Dijitalleşme Bakanı Sebastian Burduja ve finanstan önemli endüstri liderlerinin katıldığı Paris’teki Brongniart sarayında 3 günlük bir etkinlikte ortaya çıkacak. Blockchain, web3 ve Metaverse, genişletilmiş MultiversX kapsamına, ürünlerine ve ileriye giden yolda tanıtılacak.
MultiversX websitesi için tıklayın.

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.