Loading...
btc
BTC
0.18%
Bitcoin
64.255,93 USDT
eth
ETH
-0.74%
Ethereum
3.492,27 USDT
bch
BCH
1.15%
Bitcoin Cash
387,38 USDT
xrp
XRP
-0.71%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
0.22%
Litecoin
74,33 USDT
bnb
BNB
0.07%
Binance Coin
586,51 USDT
sol
SOL
-0.43%
Solana
134,02 USDT
avax
AVAX
-8.42%
Avalanche
25,17 USDT
ada
ADA
0.03%
Cardano
0,38 USDT
dot
DOT
2.12%
Poladot
5,73 USDT
doge
DOGE
0.01%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
0.74%
Shiba Inu
0,00 USDT

Cloud Mining’den Nasıl Gelir Elde Edilir?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Madencilik, bireylerin kişisel bilgisayarlarını kullanarak kripto para madenciliği yapabildikleri, Bitcoin’in ilk günlerinden bu yana, çok yol kat etti. Modern madenciler, pahalı ekipman ve ayrıntılı prosedürler kullanarak yeni kripto para çıkarıyorlar. Ya pahalı donanımlara para ödemeden madencilik yapmanın bir yolu olsaydı? Bunu yapmak için Cloud Mining kullanılabilir.

Cloud Mining“, uzak bir veri merkezinin bilgi işlem kaynaklarını kullanarak kripto para birimi madenciliğidir. Kullanıcılar bu tekniği kullanarak madencilik donanımına bir servet harcamadan veya solo madenciliğin zorluklarını yaşamadan bitcoin madenciliği yapabilirler.

Bir servis sağlayıcıdan hesap açıp, gerekli işlem ücretlerini ödedikten sonra Cloud Mining’e başlayabilirsiniz. Servis sağlayıcı daha sonra kendi makinelerini kullanarak ve talep ettiğiniz hash oranına bağlı olarak kripto paraları sizin adınıza çıkaracaktır; oluşturulan madeni paraların bir kısmı sizindir.

Bytebus 2022’nin En Güvenilir Cloud Mining Platformu Olmaya Aday

bytebus Cloud Mining'den Nasıl Gelir Elde Edilir?

Bytebus, 2018 yılında kurulduğunda Cloud Mining hizmetleri sunan ilk şirketlerden biri konumundaydı. Bytebus o zamandan beri dünya çapında 360.000’den fazla kişinin güvenini kazandı. Kaydolduğunuzda ve Bytebus’a katıldığınızda Cloud Mining’e kolayca katılmış oluyorsunuz.

Kullanıcı dostu web arayüzü sayesinde müşteriler, Bytebus hesaplarını kolayca kaydedebilir ve doğrulayabilir. Yeni bir kullanıcı olarak, on dolarlık bir kayıt teşvikine hak kazanırsınız. Ek olarak, Bytebus, kullanıcıların arkadaşlarını ve ailelerini de teşvik etmeleri için %3 bonus alabilecekleri bir referring programı sunmaktadır.

Bytebus artık Cloud Mining için 10$, 100$, 1.600$ ve 6.000$ gibi çeşitli plan seçenekleri sunuyor. Bu sözleşmelerin her biri özel bir yatırım getirisi oranı sunar.

Yatırım Yapmadan da Para Kazanabilir miyim?

Bu etkinliğe herhangi bir maliyet olmadan katılabilirsiniz. Ücretsiz deneme planımıza kaydolduğunuzda 10$ kazanırsınız. Ücretsiz projeye kaydolabilir ve 10$ karşılığında günlük 1$ alabilirsiniz. Hesabınızda 100$ olduğunda paranızı çekebilirsiniz.

Esnek Yatırım Seçenekleri

bytebus Cloud Mining'den Nasıl Gelir Elde Edilir?

10$, 100$, 1600$ ve 6000$ planları, şu anda Bytebus tarafından sağlanan farklı Cloud Mining planı seçeneklerinden sadece birkaçı. Her birinin belirli bir sözleşme uzunluğu vardır ve ayrı bir Yatırım Getirisi sunar.

• 100$’lık bir plan ile üç günlük sözleşme süresi olan 6$’lık bir getiri elde edilir.
• 10 günlük sözleşme süresi ile 480$’lık bir yatırımın 102$’lık getirisi olur.
• 50 günlük sözleşme süresi olan 6.000$’lık bir yatırım planının getirisi 7.400$’dır. Günlük oran artışları %2,47’ye ulaşabilir!

Fiyatlar sıklıkla verildiği için günlük ödemeler almayı bekleyebilirsiniz. Bir yatırım ne kadar süre tutulursa tutulsun, getiri düzeyi sabittir. Sözleşmenin belirlenen süresinden sonra fonları çekebilir veya yatırıma devam edebilirsiniz. Bytebus tarafından yapılan her yatırımın anaparası ve faizi tam garantilidir.

Referral Sisteminden En İyi Nasıl Yararlanabilirim?

bytebus Cloud Mining'den Nasıl Gelir Elde Edilir?

Yatırım yapmadan bile para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ödül kazanmak için Referral bağlantınızı kopyalayın ve başkalarına dağıtın. Her Bytebus kullanıcısı, herkesin paylaşabileceği benzersiz bir Referral bağlantısı alır. Referral bağlantınızı kullanarak kaydolan her yeni kullanıcıdan ömür boyu kazanç elde edebilirsiniz. Bu şekilde, yatırım yapmamayı seçseniz bile para kazanmaya başlayabilirsiniz. Size %3 Referral komisyonu verilecektir. Örneğin, birisi sizin referans kodunuzu 100$’lık bir satın alma işlemi yapmak için kullanırsa, ücretsiz olarak 3$ kazanırsınız.

Bytebus ile ilgili

Müşterilerine adil davranmayı garanti eden, lisanslı kripto para madenciliği platformu Bytebus, FCA düzenlemeleri (Financial Conduct Authority) yasasına uygundur. FCA, finansal hizmetleri, işletmeleri ve piyasaları denetler. Büyük veri merkezleri şu anda İzlanda, Myanmar ve Kazakistan’da Büyük Bytebus tarafından işletilmektedir. Kazakistan hükümeti, Bytebus’a önümüzdeki beş yıl boyunca arazi kiralama ve işletmeyi desteklemek için dünya çapında münhasır lisans verdi.

En gelişmiş dağıtım teknolojisini kullanarak dünyanın hash oranının %2–%10’unu sunan dünyanın en iyi Cloud Mining platformu olmayı başardık.

Sonuç

Sonuç olarak, kripto para birimlerine yatırım yaparak pasif gelir elde etmenin güvenilir bir yolunu arıyorsanız, Bytebus’ın hizmetlerini kullanmalısınız. Bytebus hakkında daha fazla bilgi almak ve Cloud Mining planları satın almak için https://bytebus.com/ adresindeki web sitesini ziyaret edin.

Twitter

Facebook

Youtube

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.