1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. 1 milyondan fazla abonesi olan analist bu altcoine dikkat çekti!

1 milyondan fazla abonesi olan analist bu altcoine dikkat çekti!

1 milyondan fazla abonesi olan analist bu altcoine dikkat çekti!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler kripto kanalı Coin Bureau’da yayınlanan son videoda bu Ethereum rakibi altcoinin yıl bitmeden patlama yapabileceği değerlendirildi. Detaylar haberimizde.

1 milyondan fazla abonesi olan analist bu altcoine dikkat çekti!

Kripto piyasasında en çok takip edilen ve 1,66 milyon abonesi bulunan Coin Bureau, Youtube kanalında yapılan yayında Harmony (ONE) için dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Harmony, Coinmarketcap verilerine göre günde %10’luk bir artışla başladı. ONE coinin 7 günlük değer kazancı ise %30’un üzerinde. Harmony, kripto piyasasının en değerli 52. varlığı ve toplam piyasa değeri 3,5 milyar dolar civarında. Yazım anında ONE coin, 0,3157 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Harmony (ONE) fiyat tahmini

Harmony, merkezi olmayan ekonomileri güçlendirmeye odaklanan bir blok zinciridir. Guy, projenin Ethereum 2.0’ı andırdığını ve ağının hatırı sayılır hızını vurguladığını söylüyor. Ünlü kripto analisti Harmony (ONE) coinin yıl bitmeden bir ralli yapacağını değerlendiriyor.

“Harmony, Ethereum 2.0’a benziyor. Bunun nedeni, Harmony’nin akıllı sözleşmeler için Ethereum Sanal Makinesi’nden (EVM) yararlanması ve dört parçadan oluşan parçalı bir hisse kanıtı blok zinciri kullanmasıdır. Her parça saniyede 500 işleme kadar işleyebiliyor, bu da Harmony’nin şu anda 2 saniyelik bir işlem kesinliği ile saniyede yaklaşık 2000 işlemi işleyebileceği anlamına geliyor.”

Ünlü analist, Harmony (ONE) coinin sağlam temeller ve ekonomik koşullar nedeniyle önümüzdeki dönemde tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkacağını düşünüyor. ONE coin yaklaşık bir ay önce 0,3798 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini görmüştü. Harmony’nin bugünkü fiyatı zirve yaptığı 26 Ekim’deki fiyatının %16 altında görünüyor.

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: