1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Fiyatı %360 yükselen Verge (XVG) ile ilgili önemli uyarı!

Fiyatı %360 yükselen Verge (XVG) ile ilgili önemli uyarı!

Fiyatı %360 yükselen Verge (XVG) ile ilgili önemli uyarı!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Uzun bir süredir ölü hareketler sergileyen bir coin olan Verge (XVG) fiyatı son 7 günde yüzde 360 oranında değer kazandı. XVG coin neden yükseldi ve yatırımcıları için nasıl bir tehlike içeriyor. Ayrıntılara bakalım.


Fiyatı %360 yükselen Verge (XVG) ile ilgili önemli uyarı!

Bir süredir hareketsiz olan altcoinlerden biri olan Verge (XVG) fiyatı son 24 saatte yüzde 100 ve son bir haftada yüzde 360’lık dev bir ralli yaptı. Aşağıdaki XVG/USD paritesi grafiğinde şunu görüyoruz. Haziran sonunda mini bir yükseliş kaydeden Verge fiyatı buradan gerileyerek 50 SMA çizgisini destek olarak test etti.

Bu destek testinden sonra dün XVG fiyatı dikkat çeken yeni bir ralli yaptı. 0,009366 dolara kadar çıkan Verge fiyatı şimdi bir miktar düzeltme yapıyor. Ancak hala son rallisinin kazançlarının önemli bir bölümünü koruyor.

İlgili – Güncel Verge coin rehberi: Verge (XVG) nedir, geleceği var mı? 

Fiyatı %360 yükselen Verge (XVG) ile ilgili önemli uyarı!

XVG/USD fiyat grafiği Kaynak: TradingView

Verge (XVG) fiyatı neden bu kadar çok yükseldi?

Verge (XVG) fiyatının yükselmesinin başlıca sebebi Binance’in yaptığı bir duyuru. Binance daha önce bazı altcoinleri delist edeceğini açıklamıştı. Şimdi ise Avrupa bölgesi için bazı altcoinleri delist kararından vaz geçtiğini bildirdi. Bu altcoinler arasında XVG de var. Bu haber üzerine altcoinin fiyatı grafikte görüldüğü gibi büyük bir yükseliş kaydetti.

Ancak yatırımcılar XVG konusunda dikkatli olmalı. Bu projenin temelleri hala sorgulanıyor. Son dönemlerde ölü hareketlere sahip coinlerden biri olarak biliniyordu. Şimdi yaşanan yükseliş de balinaların bir manipülasyonu ve pump/dump olayı olabilir. Ayrıca yükselişin sürdürülebilirliği de sorgulanıyor. Bundan dolayı son bir haftada yaşanan yüzde 360’lık dev ralliye rağmen yatırımcılar dikkatli olmalı.

İlgili – Ünlü analistten Bitcoin için yeni ATH tarihi: BTC’nin hedefi 120.000 dolar mı?

Etiketler: