1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Bitcoin Haberleri
  4. Ünlü analistten Bitcoin için yeni ATH tarihi: BTC’nin hedefi 120.000 dolar mı?

Ünlü analistten Bitcoin için yeni ATH tarihi: BTC’nin hedefi 120.000 dolar mı?

Ünlü analistten Bitcoin için yeni ATH tarihi: BTC’nin hedefi 120.000 dolar mı?
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto para analisti, Bitcoin’in büyük bir ralliye hazırlandığını düşünüyor. Ona göre BTC fiyatı yeni bir ATH zirvesi kaydedecek. Bu zirve için tarih açıklaması da yaptı. Ayrıntılara bakalım.


Bitcoin’de dev adım tahmini yapan analist, yeni ATH için tarih açıkladı

Kripto para piyasasında Credible Crypto adıyla ünlü analist, Twitter’de 341.900 takipçisi ile önemli açıklamalar paylaştı. Analiste göre, BTC 25.000 doları başarılı bir şekilde test etti. Şimdi bir yeni bir boğa piyasası ihtimali giderek güçleniyor.

Analiste göre, Bitcoin yüksek zamanlı grafiklerde dev hareketler oluşturacak. Özellikle de önümüzdeki aylarda BTC fiyatının dikkat çeken değer artışları yapacağını düşünüyor.

İlgili – Milyarder Tim Draper’den 250.000 dolar Bitcoin tahmini: İşte, açıkladığı zamanlaması

Credible Crypto, örnek olarak BTC’nin 2020 rallisini alıyor. O dönemde BTC fiyatı altı ay boyunca dev adımlarla ralliler yaptı. Şöyle açıklıyor:

“Örnek olarak, en son aylık grafikte 10.000 doları test ettikten sonra 10.000 dolardan 60.000 dolara kadar büyük bir hareket gelmişti. Şimdi bizim için 25.000 dolar, o dönemin 10.000 doları gibi. Burada benzer bir yükseliş görme ihtimali giderek büyüyor. Aylık grafikte büyümenin devam etmesini bekleyebiliriz.”

Bitcoin’in artık boğa bölgesine geçtiğine inandığını söyleyen analist Credible Crypto önümüzdeki aylarda yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesini görecek. Bu ATH zirvesine en erken Ekim ayında ulaşacak diyor.

İlgili – Kurumsal ilgi Bitcoin’i %1400 yükseltecek diyen ünlü analistin açıkladığı zamanlama

Analist Bitcoin fiyatının önünde ATH değerine doğru giderken kritik 40.000 dolar seviyesi olduğunu söylüyor. Bu aşıldığı sürece BTC her ay yeni zirvelerle yeni ATH’ye Ekim ayında ulaşabilir.

Ünlü analistten Bitcoin için yeni ATH tarihi: BTC’nin hedefi 120.000 dolar mı?

Kaynak: Credible Crypto/Twitter

Analistin paylaştığı grafiğe baktığımızda ise Bitcoin için beklediği rallinin hedefinin 120.000 dolar olduğunu görüyoruz. Ona göre bu yıl bitmeden bu seviye görülebilir.

Bitcoin şu an 30.543 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

Etiketler: