1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Fırsat coin: OMG fiyat analizi

Fırsat coin: OMG fiyat analizi

Fırsat coin: OMG fiyat analizi
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

OMG fiyat analizi yazımızla siz değerli okuyucularımıza, bu piyasadaki önemli bir yatırım fırsatından söz etmek istiyoruz. OmiseGo OMG coin geçmişte göstermiş olduğu muazzam performans geleceği hakkında fikir veriyor.

OMG Fiyat Analizi

OmiseGo projesi 19 Mayıs 2020 tarihinde Coinbase tarafından listelendiğinde dikkatleri fazlasıyla üzerine çekmişti. Listelenme haberinin etkisi aşağıdaki grafikte 1 ile etiketlenen yükselişe sebebiyet vermişti. Ancak bu sadece bir başlangıç olacaktı.

Yukarıdaki grafik günlük zaman diliminde hazırlanmış olup logaritmik ölçektedir. Makro görüntüsünde 1 ve 3. dalgalardaki ani yükselişi görüyorsunuz. Yükseliş kalıbının tamamlanması için son bir atağa daha ihtiyaç var. Bu atak aynı önceki ataklar gibi %500’ün üzerinde kar vadediyor.

Elbette orta vadede.

Kısa vadede ise karşımızda şöyle bir görüntü var:

Saatlik zaman dilimindeki bu gösterim bize 3 adet olası 2 adayını gösteriyor. Eğer bu sayım doğruysa OMG yakın gelecekte hızlanarak ilerleyebilir.

Peki kısa vade hedefler hakkında ne söylenebilir?

Mevcut şartlar altında ilk ciddi direnç 4 dolar seviyesi, bu hat kırıldıktan sonra ise yapının ikinci algoritmik hedefi 5.2 dolar seviyesi olacaktır.

OMG fiyat analizimizde siz değerli okuyucularımıza bu fırsatı bildirmek istedik. Altcoin baharı işaretlerinin artık iyice belirginleştiği bugünlerde yükselişleri kaçırmamanız dileğiyle.

Not: OMG fiyat analizi yatırım tavsiyesi içermez. Verebileceğimiz tek tavsiye stopsuz işlem yapmama tavsiyesi olacaktır.

Kaçırmamanız gereken bir diğer fırsat:

SNX Token Teknik Analizi

Mutlaka göz atın.

Etiketler: