1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Synthetix Network Token SNX Teknik Analizi

Synthetix Network Token SNX Teknik Analizi

Synthetix Network Token SNX Teknik Analizi
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Synthetix Network Token SNX token teknik analizi ile siz değerli okuyucularımıza önemli bir yatırım fırsatından söz etmek istiyoruz. Grafiği oldukça güzel olan bu coindeki potansiyele birlikte göz atalım.

3 Ocak 2021 SNX Teknik Analizi

2020 yılı ortalarında ilk atağını yapan DeFi coinleri, asıl yükselişlerini 2021 yılı boğa piyasası içinde gerçekleştirecek. Bu yükselişe ön ayak olabilecek projelerin başında ise Synthetix Network geliyor.

Global ekonominin temel varlıkları olan gümüş, altın ve hisse senedi gibi varlıkların temsili yani sentetik eşdeğerlerini üreterek alım satım hazır hale getiren bu platform oldukça yenilikçi bir fikrin ürünü.

Kendi alanında önemli bir başarıya imza atan bu platformu daha yakından tanımanız için Güncel Syntethix Network (SNX) Rehberi inceleme yazımızı okumanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

DeFi’nin Parlayan Yıldızı

Ethereum tabanlı bir platform olan Synthetix projesi en büyük DeFi projeleri arasında 5.sırada yer alıyor. Yaklaşık 1.5 milyar dolarlık sermayenin emanet edildiği platform “Derivatives” yani sermaye piyasası türev araçları alanının öncüsü.

Gelelim SNX token grafiğine. Tek bir grafikte tüm potansiyeli net bir şekilde görebileceksiniz.

SNX Token Grafiği (Günlük)

Grafik günlük zaman diliminde olup birim zamandaki fiyat yükselişi aşırı fazla olduğu için logaritmik tabanda düzenlenmiştir. SNX token birçok coin gibi 2019 yılı başlarında dip yaptı. Bu dönemde fiyatı 0.40 dolardı. Bugün ise tüm zamanların zirvesine çıkarak 9 dolara tırmandı.

12 ayda 20 kat yükselen bir varlığın nefesi tükenmiştir diyebilirsiniz. Ancak yukarıdaki grafiğe göre henüz daha yeni başlıyor.

Öncelikle fiyatın alt kısmındaki hacim barlarına dikkat edin. Ağustos ayından bu yana ciddi bir trafik çekmiş durumda. Sürdürülebilir bir yükseliş için ilk şart yüksek hacim desteği. SNX tokenin bu konuda hiçbir sıkıntısı yok.

Grafikte dipten çekilen pitchforkun nizami bir şekilde çalıştığı görülüyor. Ayrıca fiyat Elliott Dalga Teorisine göre 2 kere 1-2 yapmış durumda. Bu ise asıl vahşi hamleye sıra geldiğini, yani 3.dalganın 3. adımına giriş yaptığımızı gösteriyor.

Şu an için konuşmak erken olabilir ancak yukarıdaki grafiğe göre bu varlık 300 doları rahatlıkla yakalayabilir. 12 ayda 20x yapan coinin önünde 30x’lik bir yol daha duruyor olabilir. Hem de daha kısa zaman zarfında

Uzun vadeli portföyünüzde kesinlikle bulunması gereken nadide bir proje olan SNX token yakın gelecekte adından sıklıkla söz ettirebilir.

Not: SNX teknik analizi yazımız yatırım tavsiyesi içermez.

Synthetix Token resmi sitesi için Tıklayın

Etiketler: