1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Ünlü analiste göre bu 2 altcoin yükseliş sinyali veriyor

Ünlü analiste göre bu 2 altcoin yükseliş sinyali veriyor

Ünlü analiste göre bu 2 altcoin yükseliş sinyali veriyor
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler kripto para analisti, 2 merkezsiz finans (DeFi) altcoin fiyatının kırılma hazırlığında olduğunu söylüyor. İlgili coinler ve analistin ayrıntılı değerlendirmelerine bakalım.


Ünlü analiste göre bu 2 altcoin yükseliş sinyali veriyor

Cantering Clark takma adını kullanan ünlü analist, Twitter’de 161.400 takipçisine yaptığı açıklamada, merkezsiz kripto para borsası dYdX’in yerel coini DYDX’in 2,84 dolar civarında kilit bir desteğin üzerinde işlem yaptığını söylüyor. Analiste göre, fiyat yakında düşen direnç çizgisini kırabilir.

Ünlü analiste göre bu 2 altcoin yükseliş sinyali veriyor

Kaynak: Cantering Clark/Twitter

Yeni bir Youtube videosu üzerinden analizini paylayan Cantering Clark, DYDX piyasa yapısının gerçekten iyi göründüğünü söylüyor. Hem de birçok altcoinin zayıflık belirtisi gösterdiği bir ortamda. Şöyle diyor:

“Ben daha çok bu yapının nasıl korunduğunu merak ediyorum. Çünkü burada çok daha büyük bir kırılma gelebilir. Bence 2,84 dolar korunduğu sürece iyi görünüyor ve yukarı yönlü kırılma gelebilir.”

DYDX şu an 2,94 dolardan işlem görüyor. Analistin bahsettiği destek alanının üzerinde.

İlgili – Merkezsiz borsa dYdX ve DYDX token nedir?

Analistin dikkat çektiği başka bir altcoin ise Synthetix Network (SNX). Synthetix Network, kullanıcıların sentetik varlıkların ticaretini yapmasına olanak tanıyan bir DeFi platformu. Cantering Clark’e göre güçlü olduğunu gösteren başka bir token de SNX. Çünkü 2,54 dolar destek seviyesinin üzerinde kalmayı başarıyor. Şöyle diyor:

“Gerçekten bir ret yok. İlk ret aldıktan sonra şimdi bu seviyeye doğru süzülüyor.”

Ünlü analiste göre bu 2 altcoin yükseliş sinyali veriyor

Kaynak: Cantering Clark/YouTube

SNX şu an 2,83 dolardan işlem görüyor. Analistin bahsettiği kilit seviyenin üzerinde.

Ünlü analist aynı zamanda DYDX ve SNX tokenlerden biri ya da ikisinin de bir sonraki piyasa döngüsünde “çok iyi bir performans” gösterebileceğini düşünüyor. Son bir haftada piyasada iyi performansları ile dikkat çektiklerini de vurguluyor.

İlgili – Ünlü yatırımcı, ilgilendiği 8 altcoinin listesini açıkladı: Biri %2.200 yükselebilir

Kaynak

Etiketler: