1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Fırsat coin: ALGO Fiyat Analizi

Fırsat coin: ALGO Fiyat Analizi

Fırsat coin: ALGO Fiyat Analizi
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

ALGO fiyat analizi yazımızla siz değerli okuyucularımıza önemli bir fırsattan haber vermek istiyoruz. Buyrun yazımıza:


ALGO Fiyat Analizi 6 Ocak 2021

ALGOBTC paritesi günlük zaman ölçeğindeki görünümü oldukça pozitif. İndikatör dipte devasa bir ters omuz baş omuz formasyonu yapmış ve yeşil bölgeye girmek için fırsat kolluyor. Ayrıca fiyat grafiği ile pozitif uyumsuzluk sergiliyor: yükseliş işareti.

Fiyat ise önemli destekten güç bulmuş ve mavi direnç üzerine atmaya çalışıyor. Fiyatın mavi hat üzerinde gün kapanışı yapması ile yukarıda görülen beyaz dirence doğru yol alacağı söylenebilir.

Böyle bir durumda fiyatın BTC bazında %100’den fazla prim yapma olanağı bulunuyor.

ALGOUSDT Paritesi

ALGO coinin USDT paritesindeki görünümüne ise 3 hat oldukça etkin. Alttaki mavi hat aynı zamanda ters omuz baş omuz formasyonunun boyun hattı niteliğinde. Dipte konsolide olan grafik mavinin kırılımı ile yükseliş geçmiş. Önündeki en büyük engel, oldukça gerilerden gelen kırmızı direnç. Bu hat kırıldığında ise hedefin sarı direnç olacağını söyleyebiliriz.

Şunu kabul etmek gerekir ki ALGOBTC grafiği ALGOUSDT grafiğinden daha iyi. Altcoinlerin Bitcoin’e karşı mevzi kazanmaya başladığı bugünlerde fırsatları değerlendirmek gerekiyor.

Proje hakkında detaylı bilgi edinmek için: Algorand Nedir?

Not: Yazı yatırım tavsiyesi içermez.

Son derece önemli bir diğer fırsat için Tıklayın