1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriRipple Haberleri
  3. Ripple’a bir darbe de yatırımcısından!
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Ripple’a bir darbe de yatırımcısından!

Ripple’a bir darbe de yatırımcısından!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple’a bir darbe de kendi yatırımcısından geldi. Ripple C serisinin lider yatırımcılarından Tetragon da SEC suçlamalarının ardından Ripple’a dava açtı.


Ripple’a darbe fırtınası!

Ripple’ın 200 milyon dolarlık C Serisinin baş yatırımcısı Tetragon, ABD SEC komisyonunun kısa süre önce Ripple ile ilgili şikayetinin ardından şirkete dava açtı.

Tetragon, Ripple’ın C Serisi imtiyazlı hisse senedini  amorti etmesini sağlamak için sözleşmeye dayalı hakkını kullanmaya çalışıyor.

Ripple, bu kez yatırımcılarından birinin açtığı başka bir davayla karşı karşıya kaldı.

İlgili:Ripple’a büyük bir darbe daha!

Ripple’ın 200 milyon dolarlık  C serisinin baş yatırımcısı Tetragon Financial Group, Bloomberg’in bir raporuna göre ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) kısa süre önce Ripple hakkında  yaptığı bir şikayet üzerine şirkete dava açtı.

ripplea darbe fırtınası
ripple’a darbe üstüne darbe

Tetragon, şikayetini Pazartesi günü Delaware Chancery Court’a resmen  iletti ve rapora göre “Ripple’ın C Serisi imtiyazlı hisse senedini amorti etmesini sağlamak için sözleşme hakkını kullanmak” istedi.

Tetragon ayrıca ödeme yapılana kadar Ripple’ın nakit veya diğer likit varlıkları kullanmasını da engellemek istiyor. Şirket mahkemeden geçici bir yasaklama emri, ihtiyati tedbir ve hızlandırılmış yargılama da talep etti.

Haberin devamını ilerleyen zamanlarda buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: