1. Home
  2. Güncel Haber
  3. FIFA Dünya Kupası’na kripto damgasını vurabilir!

FIFA Dünya Kupası’na kripto damgasını vurabilir!

FIFA Dünya Kupası’na kripto damgasını vurabilir!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

FIFA Dünya Kupası 2022, kripto para endüstrisinin görünürlüğünü artıracak. İlk işaret Crypto.Com’dan geldi. 

FIFA Dünya Kupası’na kripto damgasını vurabilir!

2021 Yılında yaptığı yüksek miklardadaki sponsorluk ve reklam anlaşmalarıyla kripto para endüstrisinin önemli parçalarından biri haline gelen Crypto.Com FIFA Dünya Kupası için sponsorluk anlaşması imzaladı.

Dünyanın en büyük spor organizasyonlarından biri olan FIFA Dünya Kupası, Kasım 2022’de Katar’da düzenlenecek. Yapılan açıklamaya göre, Crypto Com reklamları, Stadyum içlerinde, saha kenarı reklam panolarında ve dış mekanlarda yer alacak.

Dünyanın dört bir tarafından, milli takımların yarıştığı turnuva dünya genelinde milyarlarca izleyiciye ulaşıyor. Turnuvada yapılacak reklam ve sponsorluk faaliyetlerinin yalnızca Crypto.Com’a değil bütün kripto para alanının tanıtımına katkı sağlayacağı açık.

Yapılan anlaşma aynı zamanda milyarlarca dolarlık spor endüstrisi ile kripto alanını birbirlerine yakınlaştıracak bir fırsat olarak da görülebilir.

 

Crypto.com FIFA dünya kupası

Crypto.Com CEO’su Kris Marszalek konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunlara yer verdi:

FIFA ile yaptığımız ortaklık ile platformumuz inovatif bir şekilde kullanmaya devam ediyoruz. Böylelikle, Crypto.Com dünya çapında spor ve eğlence organizasyonlarını desteklemeye devam edebilir.

FIFA yetkilisi Kay Madati de yapılan anlaşma ile ilgili konuştu:

Crypto.Com halihazırda, dünya çapında en üst klasman spor takımlarını, ligleri ve önemli organizasyonları destekleyerek spora ne denli önem verdiklerini gösterdiler.

Bilindiği gibi Crypto.Com önce NBA’in bir numaralı takımı LA. Lakers’ın stadyumuna isim sponsoru olmuş ardından da Amerikan futbolu final karşılaşması, Super Bowl’a reklam vermişti.

Canlı BTC fiyatı: $ 27,885.47

İlgili : Bitcoin teknik analizi, grafik ve yorumlar

İlgili: Bitcoin güncel fiyat tahmini, BTC geleceği yorum ve analiz.