Loading...
btc
BTC
0.84%
Bitcoin
64.631,00 USDT
eth
ETH
1.66%
Ethereum
3.443,72 USDT
bch
BCH
1.36%
Bitcoin Cash
380,28 USDT
xrp
XRP
-7.32%
Ripple
0,58 USDT
ltc
LTC
1.33%
Litecoin
72,32 USDT
bnb
BNB
0.67%
Binance Coin
572,71 USDT
sol
SOL
2.33%
Solana
159,12 USDT
avax
AVAX
1.06%
Avalanche
27,53 USDT
ada
ADA
0.87%
Cardano
0,44 USDT
dot
DOT
-1.28%
Poladot
6,18 USDT
doge
DOGE
-0.17%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
-6.8%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Kripto Para
  3. Fenomen analist uzun vadeli yatırım yapılabilecek kriptoları açıkladı!

Fenomen analist uzun vadeli yatırım yapılabilecek kriptoları açıkladı!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto dünyasının en çok takip edilen analistlerinden bir olan Ben Armstrong, uzun vadeli yatırım yapılabilecek kripto paraları açıkladı. Detaylar haberimizde.

Fenomen analist uzun vadeli yatırım yapılabilecek kriptoları açıkladı!

Haftanın ilk gününde kripto piyasaları hızlı bir başlangıç yapmıştı. Bu hafatnın piyasa için unutulmaz bir hafta olabileceği yorumları yapılıyordu ki bu yorumlar üzerinden çok zaman geçmeden gerçekleşti. Piyasanın iki lokomotifi tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıktı.

 

Bitcoin, 68,530 dolar ile yeni ATH kaydetti. Ethereum ise 4,837 dolara yükseldi. Piyasanın toplam hacmi 3 trilyon dolara yaklaştı. Bu gelişmelerin ortasında ünlü kripto analisti Ben Armstrog, uzun vadeli yatırım yapmak isteyenler listesini açıkladı. Youtube’da yaklaşık 1,36 milyon takipçisi için paylaştığı videoda listelediği kripto paraları okuyucularımız için derledik.

  1. Bitcoin

Günün ve ekosistemin yıldızı. Tabi ki Armstrong’un da listesinin başında geliyor. Tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü ancak Armstrong’a göre Bitcoin’in hala gideceği çok yol var. Bitcoin’in 21 milyonluk sabit arzının halihazırda %80’i dolaşımda bu arz kıtlığı BTC’nin fiyatının yükseleceğinin en önemli göstergelerinden biri.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

PlanB’nin stok akış modeli Bitcoin’in 2025 yılında 1 milyon dolar değerinde olabileceğini tahmin ediyor. PlanB, geçtiğimiz günlerde ilk çeyrek hedefini güncellemiş ve 250,000 doları görmemizin sürpriz olmayacağını ifade etmişti.

  1. Ethereum

Listenin ikinci sırası Bitcoin’i piyasa da sıkı bir şekilde takip etmeye devam eden Ethereum. O da en büyük rakibi gibi bugün tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü. Ekosisteme kattıkları tartışılmaz. Sayısız yeni projeye ve dApp’lere ev sahipliği yapan Ethereum için ünlü analistin 2025 yılı tahmini 25,000 dolar.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

  1. Cardano

Listenin üçüncü sırasında ise Ben Armstrong’un analiz videolarının en çok konusu olan kripto paralardan biri olan Cardano (ADA) bulunuyor. ADA, ekosistemde Ethereum’un en büyük rakiplerinden biri. Projeleri ile herkesin dikkatini çeken ADA, Alonzo güncellemesi ile akıllı sözleşme özelliğine de kavuştu. Armstrog ADA’nın 10 dolara yükseleceğinden emin.

İlgili: Cardano fiyat tahmini

  1. Chainlink (LINK)

Ünlü analist listesini Chainlink ile sonlandırıyor. Link’in arzının %45 ‘inin dolaşımda olduğunu belirten analist, ağın stabil yapısı ile dikkat çektiğini belirtiyor. Anliste göre LINK uzun dönem yatırımcıların değerlendirmesi gereken bir kripto para.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.