Exenpay XNP coin nedir? XNP/USD yorum ve geleceği

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Exenpay XNP coin nedir? XNP coin yorumları nasıl? XNP coin geleceği ve fiyat tahminleri umut vadediyor mu? XNP coin ile ilgili gelişmeler bu yazımızda.

ExenPay XNP coin yorum

 

XNP/USD – 1 XNP coin kaç dolar?

 

XNP/TRY – XNP coin kaç TL?

Exen XNP coin yorumlarına geçmeden önce, projeyi tanıyalım.

 

Exen XNP coin nedir?

Bitexen Ethereum ağında çalışan bir kripto para alım satım platformu. XNP ise bu platformum yerel hizmet tokeni. Kripto para ve blockchain ekosistemini kurup tüm şartları yerine getiren Bitexen platformunun hedefi eski ve yeni mali araçların bu ekosisteme taşınması.

Platformun yerel hizmet tokeni XNP eski adı ile Exenpay coin, bir ERC 20 tokeni. Bitexen platformunda XNP coin birkaç kripto para ile değişim gerçekleştirebiliyor.

Asenkronize ve otonom yapılar ile mikro hizmet mimarisi üzerine kurulmuş olan Bitexen’de her hizmet büyüme ve yükünü otomatik olarak dengeleme özelliğine sahip.

Bitexen kullanıcıların kripto paralarını soğuk cüzdanlar da saklıyor ve böylelikle her seviyede ulaşılabilir oluyor, ayrıca işlemsel gerekliliklere göre de hızı değişebiliyor. Kripto para fonlarının çoğu kağıt cüzdanlarda güvenli kasalarda saklanıyor ve ağ üzerinde asla kullanılmıyor.

Bitexen’de tüm kripto cüzdanlar için çoklu imza şartı var. Cüzdanların güvenliği, kripto para çoklu imza uygulamasına sahip olmadığı durumlarda, düzenli anahtar rotasyon uygulaması ile sağlanıyor.

Bitexen altyapısı uçtan uca ödeme sistemleri, bankacılık ve genel IT uygulamaları, standartlarını takip ederek çok tabakalı bir güvenlik sağlayacak bir tasarımda.

Kullanıcı verilerinin hepsi hesap bilgileri ve doğrulama kağıtları güçlü şifreleme ile korunuyor ve veri sızıntısının önüne geçilmesi amaçlanıyor.

İlgili: Synthetix SNX coin nedir? SNX/USD yorum, geleceği ve haberler

2018 yılında kurulan platformun kurucularından birisi Mutlu Dağdelen.

Bitexenin cüzdanı olan Exenpay, kesintisiz, güvenli ve anlık dijital ödemeler sunuyor. Kendi yerel tokeni XNP coin olan platform kullanıcıların daha az işlem ücreti ödemesine imkan veren ödüller ve özel erişimler sağlayan bir ekosistem. 2020 yılında kurulan Exenpay hedefi kullanıcıların isteklerine göre hizmetler ve ürünler geliştirmek.

Türkiye kökenli olması nedeni ile ve Türk lirasının geçirdiği ekonomik değer kayıplarıyla kullanıcıların zarar görmemeleri adına Türk lirası cinsinden güvenli ve kolay işlemler sunuyor. Mobil uygulama ile Exenpay kullanıcıları platformun sunduğu özel kampanyalardan yararlanırken aynı zamanda ayrıcalıklı ödüller kazanabiliyorlar. Kullanıcılar kendi varlıklarını depolayıp saklayabildikleri gibi, varlıkları üzerinde tam bir kontrole de sahip oluyorlar.

Exenpay’in hizmet verdiği üç temel nokta; ödeme, alım satım ve finansal hizmetler.

Bu noktalar içerisinde Exenpay App, Borsa, Merkeziyetsiz finans sistemleri gibi önemli servisler içeriyor.

NOT: Henüz yeni bir token olduğu için grafiği tam oluşmamış.

Exen XNP coin geleceği ve fiyat tahmini

Analizler, XNP coin fiyatının 2025 yılında 1 dolara kadar yükselebileceğini gösteriyor. 2030 beklentileri ise 5 dolar civarında.

Yapay zekanın Exen XNP coin hakkında gelecek ve fiyat tahmini tablosu:

Yıl En Düşük Ortalama En Yüksek
2024 $0.53 $0.55 $0.64
2025 $0.77 $0.79 $0.94
2026 $1.08 $1.11 $1.33
2027 $1.61 $1.66 $1.88
2028 $2.33 $2.40 $2.79
2029 $3.19 $3.31 $3.95
2030 $4.68 $4.82 $5.57
2031 $6.67 $6.86 $7.96
2032 $9.82 $10.17 $11.75
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Exenpay XNP coin nedir? XNP/USD yorum ve geleceği
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.