Loading...
btc
BTC
0.71%
Bitcoin
67.134,01 USDT
eth
ETH
0.43%
Ethereum
3.518,87 USDT
bch
BCH
1.39%
Bitcoin Cash
396,74 USDT
xrp
XRP
4.13%
Ripple
0,60 USDT
ltc
LTC
0%
Litecoin
73,40 USDT
bnb
BNB
0.17%
Binance Coin
594,40 USDT
sol
SOL
2.9%
Solana
174,03 USDT
avax
AVAX
3.08%
Avalanche
29,03 USDT
ada
ADA
-0.26%
Cardano
0,44 USDT
dot
DOT
-0.04%
Poladot
6,34 USDT
doge
DOGE
7.06%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
2.06%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Kripto Para
  3. Ünlü yatırımcıdan Ethereum’un geleceğine yönelik önemli açıklamalar!

Ünlü yatırımcıdan Ethereum’un geleceğine yönelik önemli açıklamalar!

ay sezonu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Pantera Capital’in baş yatırım görevlisi Joey Krug, Ethereum’un (ETH) geleceğine yönelik önemli açıklamalarda bulundu. Detaylar haberimizde.

Ünlü yatırımcıdan Ethereum’un geleceğine yönelik önemli açıklamalar!

Kirpto para ekosistemin en değerli porjelerinden biri de Vitalik Buteri’nin liderliğindeki Ethereum (ETH). Piyasaya kattığı yenilikler ile rüştünü ispatlayan ve Bitcoin’den sonra kripto piyasasının en değerli varlığı olan Ether, geleceğe ilişkin planları ile liderin en ciddi rakibi.

İlgili: Ethereum nedir, geleceği nasıl?

Ethereum’un geleceğine ilişkin öngörülerin neredeyse tamamı Ether’in geleceğin finans siteminde önemli bir rolü olacağı yönünde. Pantera Capital’in baş yatırım görevlisi Joey Krug’da onlardan biri. Krug, Ethereum’un önümüzdeki on yılda küresel finansta merkezi bir rol oynayacağını tahmin ediyor.

İlgili: Etereum teknik analizi

Ünlü yatırımcı, Ethereum’un ağını finansal hizmetler için kaliteli bir merkez olma noktasına kadar istikrarlı bir şekilde geliştirdiğini ve merkezi olmayan finans veya DeFi nişine öncülük etme sorumluluğunu üstlendiğini belirtiyor. Joey Krug, merkezi olmayan finansın gelecekte yatırım ve finansal kalkınma sektörlerinin temel taşı olacağına inanıyor.

“Zamanı 10 ila 20 yıl ileri alırsanız, dünyadaki finansal işlemlerin çok büyük bir yüzdesi, hatta belki %50’sinin şu veya bu şekilde Ethereum ile ilişkili olduğunu göreceksiniz.”

Ünlü yatırımcı aynı zamanda Ethereum ile kıyaslana Solana gibi ağların Ethereum yerini almasının mümkün olmadığını ve rakiplerinin bu aşamada Ethereum’un egemenliği için büyük bir tehdit olabileceğine inanmadığını dile getirdi.

İlgili: Etherum fiyat tahmini

Altcoinlerin lideri, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 3,027 dolardan işlem görüyor. 3,200 dolarlık direnç noktasını kırmayı başaramayan ETH, son 24 saat içerisinde %2,38 değer kaybett. Bugünkü kayıp ile haftalık geri çekilde %20’ye ulaştı. Ether’in piyasa değeri ise 360 milyar dolara geriledi. Bu değere denk gelen hakimiyet oranı ise %18,9 olarak gerçekleşti.

Haftalık Ethereum grafiği

ethereum

 

Kaynak

 

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.