Ethereum’un en büyük 2 rakibi için ralli sinyalleri

bitcoin için al sinyali
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Önde gelen analiz şirketlerinden biri, Ethereum’un en büyük iki rakibinin boğa sinyalleri verdiğini bildiriyor. Analiz şirketine göre, bu iki coin de yükseliş hazırlığı yapıyor.


Ethereum’un en büyük 2 rakibi için ralli sinyalleri

Lider kripto para analiz şirketi Santiment, traderlerin Cardano (ADA) ve Binance Coin (BNB) konusundaki tutumunu değerlendiriyor. Bunun üzerinden bu iki coinin ralli yapabileceğini söylüyor. Neden böyle denildiğinin ayrıntılarına bakalım.

Santiment, kripto para topluluğunun bu iki Ethereum (ETH) rakibi topluluğu konusundaki tutumunun ayı olduğunu söylüyor. Tabii diğer yandan ETH ve kripto ödemeler coini XRP konusunda ise topluluğun boğa bir tutumu var. Analiz şirketi şöyle açıklıyor:

“Kripto paraların piyasa değerleri bağımsız bir şekilde çok farklı yönlerde sıçramalar yapıyor. Muhtemelen şimdi XRP ve ETH için dikkat çeken oranda coşkulu bir kalabalık tutumu görüyoruz. Traderler BTC, BNB ve ADA’ya daha az ilgi gösteriyor. Tarihsel olarak, traderlerin böyle ayı tutumu ile baktıkları coinler genelde ortalamanın üzerinde bir performansa sahip olurlar.”

İlgili – Mayıs 2021’i bilen analistten Bitcoin için bu seviyeye yükseliş açıklaması

Ethereum’un en büyük 2 rakibi için ralli sinyalleri: XRP, ETH ile BTC, BNB ve ADA

XRP, ETH ile BTC, BNB ve ADA’ya karşı tutumu gösteren grafik

İlgili – Güncel Bitcoin fiyat tahmini ve BTC gelecek beklentisi 2023- 2025


ADA şu an 0,311 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre en büyük sekizinci kripto para son 24 saatte yüzde 6 oranında düştü.

BNB şu an 272 dolardan işlem görüyor. Dördüncü en büyük coin ise son bir günde yüzde 2’den fazla değer kaybetti.

İlgili – Ethereum fiyatı 1.400 dolara doğru: Güncel ETH teknik analizi

Santiment, hafta sonu yaşanan altcoin rallisinin kalabalığın beklentisinin aksine hareket ettiğini söylüyor. Analiz şirketine göre böyle durumlar sürekli yaşanır. Şöyle açıklıyor:

“Daha önce defalarca gördüğümüz gibi, piyasalar kalabalığın en az beklediği yönde hareket eder.”

Santiment aynı zamanda kripto ticareti işlem hacminin iki yılı aşkın bir sürenin en düşük seviyesine ulaştığını söylüyor. Şöyle açıklıyor:

“Kripto paralarda son 2,5 yılın en düşük işlem hacminin görülmesini şöyle değerlendirebiliriz:

Daha az direnç ve daha az satış duvarları. Böylece balinalar fiyat pumplarını daha kolay yapabiliyor. Kullanım daha sınırlı ve daha az işlem emri var. Bu da uzun vadeli boğa rallisini engelleyebilir.”

İlgili – Güncel Solana fiyat tahmini ve SOL coin geleceği 2023 – 2025

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ethereum’un en büyük 2 rakibi için ralli sinyalleri
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.