Ethereum yatırımcıları dikkat! Ünlü CEO’dan çılgın ETH tahmini

ethereum
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum gaz ücretleri sekiz ayın en düşük seviyesinde iken ünlü CEO’dan dudak uçuklatan bir Ethereum tahmini geldi. Detaylar haberimizde.

Ethereum yatırımcıları dikkat! Ünlü CEO’dan çılgın ETH tahmini

Altcoinlerin lideri Ethereum, uzunca bir süredir 2,500 dolar bandında işlem görüyor. Kripto piyasası genel bir durgunluk içerisinde. Özellikle Rusya ile Ukrayna arasında devam eden savaş tüm piyasaları olumsuz etkilediği gibi kripto piyasası da belirsizlikten nasibini alıyor.

ethereum

Ethereum’da piyasanın genel havası ile paralel bir görünüm sergiliyor. ETH, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine 2,557 dolardan işlem görürken son 7 gündeki fiyat değişimi %0,62 negatif yönde. Ether, 306 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bu değer ile kripto piyasasının toplam hacmi olan 1,731 trilyon doların %17,7’sini domine ediyor.

İlgili: Ethereum teknik analizi

Ether’de genel görünüm böyle iken Ethereum (ETH) blok zinciri bazı önemli gelişmeler görmeye devam ediyor. Zincir üstü veri sağlayıcısı Santiment, Ethereum gaz ücretlerinin sekiz ayın en düşük seviyelerini gördüğüne dikkat çekti ve ETH yatırımcıları için büyük bir rahatlama olduğunu bildirdi.

Ethereum

Ethereum için haftanın önemli haberlerinden biri de milyarder iş insanı Elon Musk’ın Bitcoin Dogecoin ile portföyünde Ethereum tuttuğunu açıklamasıydı. Musk, ETH’lerini satmayı düşünmüyor.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

14 Mart Pazartesi günü CNBC’ye konuşan kripto borsası Arba’nın CEO’su Bill Barhydt’ta Ethereum için net konuştu ve yatırımcıları heyecanlandıran bir tahminde bulundu.

Ünlü CEO, Ethereum ekosisteminde meydana gelen çeşitli kullanım durumları ve gelişmelerin kendini umutlandırdığını belirtti. ETH için dudak uçuklatan tahmini ise 30,000 ile 40,000 dolar arasında bir fiyat.

“Proof-of-stake’in vaadi olan gaz ücretleri ve işlem ücretleri düşerse ağ etkilerinin tüm engelleri ortadan kalkıyor. Bence potansiyel olarak 30.000-40.000 dolar Ethereum’dan bahsedebiliriz.”

Ethereum 2.0’a geçiş için en önemli adımlardan biri olan Londra güncellemesini geçtiğimiz yıl gerçekleştirmiş ve güncellemenin ardından 4,891 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesini görmüştü. ETH fiyatı o günden bu yana %43’lük bir düşüş yaşasa da elde ettiği başarı ile yatırımcıların gelecek planları arasında yer almaya devam ediyor.

Haftalık Ethereum (ETH) fiyat hareketleri

ethereum

Kaynak

 

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ethereum yatırımcıları dikkat! Ünlü CEO’dan çılgın ETH tahmini
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.