1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Ethereum Haberleri
  4. Ayı piyasasına rağmen Ethereum tabanlı platformdan inanılmaz performans!

Ayı piyasasına rağmen Ethereum tabanlı platformdan inanılmaz performans!

Ayı piyasasına rağmen Ethereum tabanlı platformdan inanılmaz performans!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler bir dijital varlık araştırma platformu, Ethereum tabanlı bir merkezsiz video akış ağının, ayı piyasasına rağmen 2022’nin ikinci yarısında çok önemli bir ivme yakaladığını açıkladı.

Ethereum tabanlı platform ayı piyasasında bile dev bir büyüme kaydetti!

Dijital varlık araştırma firması Messari yeni bir raporda, Ethereum (ETH) tabanlı bir merkezsiz video akış ağının, ayı piyasasına rağmen 2022’nin ikinci yarısında temel dinamiklerinde önemli bir artışa tanık olduğunu iddia ediyor.

İlginizi çekebilir:

 

 

Messari, Livepeer (LPT) video kodlama ağında yaklaşık 37 milyon dakikalık bir rekor kırdığını ve yılın ikinci çeyreğine göre %12’lik bir artış kaydettiğini belirtiyor.

Araştırma firması, bu büyümenin açık bir şekilde “son kullanıcılardan gelen artan talebi” gösterdiğini söylüyor.

“Bu artan kullanım, hem talep hem de arz tarafında metriklere yansıyor. Kod dönüştürme ücreti geliri, %52 artışla 2022’nin 3. çeyreğinde ETH değeri olarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. LPT bazında staking ödüllerindeki geliri ise yine 3. çeyrekte %17 arttı; ancak USD bazında ise bu gelir %46 düştü.”

 

Ayı piyasasına rağmen Ethereum tabanlı platformdan inanılmaz performans!

 

Messari ayrıca 100’den fazla projenin 2022’de Livepeer destekli uygulamalar oluşturduğunu belirtiyor.

Livepeer, uygun maliyetli video yayınlama ve akış yöntemi sağlamayı amaçlayan merkezsiz bir platformdur. Projenin yerel yönetim tokeni LPT, yazımızı yayına hazırladığımız sırada CoinMarketCap verilerine göre 9,25 dolardan işlem görüyor.

Piyasa değerine göre 143. sıradaki kripto varlık, son 24 saatte yaklaşık %1 düşerken, son yedi günde %2.7’den fazla artış kaydetti. Son bir ayda ise %9,2’den fazla düştü. LPT ayrıca, Kasım 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 99$’dan %90’dan fazla değer kaybetti.