1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ethereum rallisi devam edecek mi? Van de Poppe tahminini açıkladı

Ethereum rallisi devam edecek mi? Van de Poppe tahminini açıkladı

Ethereum rallisi devam edecek mi? Van de Poppe tahminini açıkladı
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Son 10 gündür piyasanın ralli liderliğini eline alan Ethereum’da yükseliş devam edecek mi? Van de Poppe, Ethereum tahminini açıkladı. Detaylar haberimizde.

Ethereum rallisi devam edecek mi? Van de Poppe tahminini açıkladı

Kripto para piyasasında yeni yükselişin lokomotifi olan Ethereum 1,000 doların altına geriledikten sonra yeniden yükselişe geçti ve 1,600 doların üzerine sıçradı. Altcoin için beklentiler yükselişin devam edeceği yönünde. Belirli zamanlarda kar satışları ile bir miktar geri çekilme görülse de teknik verileri kripto paranın yükseliş momentumunun devam edeceğini gösteriyor.

İlgili:Etherum nedir, geleceği nasıl?

Ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH) için yeni bir tahmin ortaya koydu ve yükselişin devam edeceğini belirtti.

Van de Poppe, 618.800 Twitter takipçisine, kripto piyasası değerinin ne kadarının stabilcoin Tether’den (USDT) oluştuğunu gösteren Tether Dominance grafiğini (USDT.D) yakından takip ettiğini ve piyasa katılımcılarının USDT pozisyonlarını diğer kripto varlıkları lehine kaydırmasının muhtemel olduğunu ifade etti.

“USDT hakimiyeti hala %23 daha düşmeye istekli ve bu da piyasaların biraz daha yukarı ivme kazanmasına sağlayacak.”

Ethereum rallisi devam edecek mi? Van de Poppe tahminini açıkladı

Van de Poppe’nin son tahmini, tüm kripto varlıklarının toplam piyasa değerinin %25 artarak 1 trilyon dolardan 1,25 trilyon dolara çıkacağı öngörüsüyle uyumlu görünüyor. Analist, Ethereum’un bu piyasa koşullarında yükseliş hareketini eylül ayına kadar sürdüreceğini söyledi.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

1,616 dolarlık seviyeye dikkat çeken analist, bu seviyenin önemli bir direnç noktası olduğunu belirtti. Ters tarafta ise 1,437 dolarlık desteğin kritik yer olduğunu ifade etti. Eylül ayına doğru gerçekleştirilecek büyük Etheruem güncellemesinin altcoine daha büyük bir güç vereceğine de dikkat çekti. Ether’in kısa sürede 1,800 dolar seviyesine yükselebileceğini de sözlerine ekledi.

Ethereum, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 1,533 dolardan işlem görüyor. Son 24 saat içerisinde %4,5 değer kaybeden altcoinin piyasa değeri 187 milyar dolar.

İlgili: Ethereum teknik analizi

Günlük Ethereum ETH fiyat hareketleri

Ethereum rallisi devam edecek mi? Van de Poppe tahminini açıkladı

 

 

Kaynak

Etiketler: