1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ethereum rakibi coini uçuracak dev yatırım

Ethereum rakibi coini uçuracak dev yatırım

Ethereum rakibi coini uçuracak dev yatırım
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Miami merkezli girişim sermayesi şirketi, bir Ethereum (ETH) rakibi kripto para projesine 500 milyon dolarlık yatırım yapıyor.


Ethereum rakibi coine 500 milyon dolarlık yatırım

Blockchain girişim sermayesi şirketi Borderless Capital, 500 milyon dolarlık dev yatırımın Algorand (ALGO) üzerinde kurulan merkezsiz uygulamaları (DApps) destekleyen dijital varlıklara gideceğini açıkladı. Algorand (ALGO), ödemeler ve merkezsiz finans (DeFi) odaklı bir blockchain ağı.

Daha ayrıntılı: Algorand nedir? ALGO coin iyi bir yatırım mı?

Borderless Capital daha önce de 2019 yılında başka bir ALGO fonu çerçevesinde 200 milyon dolar toplamıştı. Bu konuda Algorand Vakfı tarafından yapılan duyuruda bilgi verilmişti.

Borderless Capital kurucu yönetici ortağı Arul Murugan şöyle diyor:

“Algorand şu an piyasadaki en verimli yeni nesil blockchain yazılımlarından biri ve yatırım fırsatları için yeni bir alan oluşturuyor.”

“Bizim Borderless ALGO Funu 2, bu ekosistemin ön saflarında yer almaya devam edecek ve blockchain alanının gelişmesine ve büyümesine katkı sağlayacak.”

Ethereum’un rakibi olan Algorand’ın yerel kripto parası ALGO ise şu an 1.93 dolardan işlem görüyor. Günlük bazda ise yüzde 8’den fazla yükseldi.

İlgili – Güncel Algorand – ALGO coin fiyat tahmini, geleceği ve beklentisi 2021- 2025

Algorand nedir? ALGO coin iyi bir yatırım mı?

Merkezsiz blockchain ağı olan Algorand, kısa süre önce Hivemind Capital Partners ile de ortaklık kurmuştu. Hivemind Capital Partners, 14 yıllık Citigroup Inc emektarı Matt Zhang tarafından kurulan yatırım bir şirketi.

Amerikalı finansör Anthony Scaramucci de Ekim ayından Algorand’dan övgüyle bahsetmişti. Ona göre bu proje, tüketim malları sektörüne yeni bir soluk getirebilir.

TOP 20 coini ALGO

Algorand (ALGO) piyasa değerine göre CoinMarketCap’te en büyük 20. kripto para olarak duruyor. Kripto para son bir yıla önemli ölçüde değer kazandı. Ayrıca önemli kullanım alanları ile dikkat çeken projelerden biri.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: