okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
0.97%
Bitcoin
69.178,04 USDT
eth
ETH
2.54%
Ethereum
3.923,40 USDT
bch
BCH
1.2%
Bitcoin Cash
489,83 USDT
xrp
XRP
0.82%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
0.8%
Litecoin
84,57 USDT
bnb
BNB
0.64%
Binance Coin
604,10 USDT
sol
SOL
1.21%
Solana
165,39 USDT
avax
AVAX
1.18%
Avalanche
37,19 USDT
ada
ADA
1.29%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-0.41%
Poladot
7,53 USDT
doge
DOGE
1.12%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
1.3%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ethereum neden oynamanın en akıllı yolu?

Ethereum için bu veriler son 3 ayın en düşük seviyelerini gösteriyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum yine gündemde!   Silicon Valley VC firması Benchmark’ın ortağı olan Gurley Ethereuma olan sevgi ve ilgisini açıklıyor.

 

Ethereum büyük yatırımcıların ilgisini çekmeye devam ediyor

 

Ethereum, geliştirme faaliyeti sayesinde son zamanlarda çok fazla olumlu teşvik alıyor. O zaman, risk sermayedarı Bill Gurley’nin yakın zamanda Ethereum kullanımını savunması ve ağın topluluğunu övmesi şaşırtıcı değil.

Bloomberg ile yaptığı röportajda yatırımcı, ağa verdiği desteğin kişisel olduğunu açıklarken Ethereum’u benimsedi ve dedi ki,

 

“Ethereum kalabalığının argümanlarından etkilendiğimi söylemeliyim. Ve böylece kişisel bir pozisyon aldım – Benchmark’a ihtiyaç duymadan.

 

Silicon Valley VC firması Benchmark’ın ortağı olan Gurley, teknoloji endüstrisinde en iyi anlaşma yapıcı olarak kabul ediliyor. Ethereum’a ne kadar yatırım yaptığını belirtmese de, Ethereum topluluğunun nispeten “pragmatik” görünümü ve blokchaini yakın zamanda Londra hardforku aracılığıyla benimsediği teknolojik değişiklikler için övgüyle karşılandı. sözlerini şöyle devam ettirdi;

 

“Değişime açık görünüyorlar ve temelde ücretleri düşüreceğini ve çok faydalı olacağını düşündüğüm birkaç değişiklik yapıyorlar. Geliştirici topluluğu açıkça komple Ethereum kampında.”

 

Gurley için bir başka puanlama noktası, Ethereum’un, Bitcoin’in enerji yoğun madencilik protokolü nedeniyle tipik olarak karşı karşıya olduğu ESG endişeleriyle uyumlu olan hisse kanıtına geçişiydi. Sözlerine ek olarak,

 

“Kriptoya maruz kalacaksanız, oynamanın daha akıllı bir yolu gibi görünüyor.

 

Yatırımcı Ethereum’a olan sevgisini ortaya çıkarırken bile, maksimalist olmadığını ve insanların kripto para birimine yatırım yapmasını savunmadığını açıkladı.

 

Gurley, geçmişte birçok büyük yatırımcının madeni paraya yakın olduğunu ifade ettiği için, Ethereum’a olan sevgisinde kesinlikle yalnız değil. Daha önce bir Bitcoin meraklısı olan Kanadalı Girişimci Keven O’Leary, son zamanlarda ikinci en büyük kripto para birimini desteklemeye başladı.

 

Aynı şekilde, en iyi yatırım şirketlerinden  DeVere Group’un CEO’su Nigel Green, “durdurulamaz” büyümesi nedeniyle Bitcoin’in yakında tersine çevrileceğini tahmin etmişti.

 

Her iki yatırımcı da bakış açılarını, yakma mekanizmasını sisteme tanıtan EIP-1559 yükseltmesine ve ağın yaklaşan ETH 2.0’a geçişine dayandırmıştı. Birçoğu, bu değişimin, özellikle çevre konusunda endişe duyanlar olmak üzere, yatırımcının blok zincirine olan ilgisini ciddi şekilde artırabileceğini düşünüyor.

 

Ayrıca, ağ yükseltmelerinin benimsenmesi, şimdiye kadar bir başarı öyküsü olmuştur. Yearn Finance geliştiricisi “banteg” tarafından atılan bir tweet’e göre, kullanıcılar, özellikle de Bitcoin’in dört yıl önce yayına giren SegWit yükseltmesiyle karşılaştırıldığında, yükseltmeye hızla katılıyor. Segwit’in toplam işlemlerin %80’i için kullanılması 4 yıl sürerken, EIP-1559’un %55’lik bir benimseme oranına ulaşması 3 hafta sürdü.

Ethereum grafiğinde kritik sinyaller!

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.