1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriEthereum Haberleri
  3. Ethereum neden oynamanın en akıllı yolu?

Ethereum neden oynamanın en akıllı yolu?

Ethereum neden oynamanın en akıllı yolu?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum yine gündemde!   Silicon Valley VC firması Benchmark’ın ortağı olan Gurley Ethereuma olan sevgi ve ilgisini açıklıyor.

 

Ethereum büyük yatırımcıların ilgisini çekmeye devam ediyor

 

Ethereum, geliştirme faaliyeti sayesinde son zamanlarda çok fazla olumlu teşvik alıyor. O zaman, risk sermayedarı Bill Gurley’nin yakın zamanda Ethereum kullanımını savunması ve ağın topluluğunu övmesi şaşırtıcı değil.

Bloomberg ile yaptığı röportajda yatırımcı, ağa verdiği desteğin kişisel olduğunu açıklarken Ethereum’u benimsedi ve dedi ki,

 

“Ethereum kalabalığının argümanlarından etkilendiğimi söylemeliyim. Ve böylece kişisel bir pozisyon aldım – Benchmark’a ihtiyaç duymadan.

 

Silicon Valley VC firması Benchmark’ın ortağı olan Gurley, teknoloji endüstrisinde en iyi anlaşma yapıcı olarak kabul ediliyor. Ethereum’a ne kadar yatırım yaptığını belirtmese de, Ethereum topluluğunun nispeten “pragmatik” görünümü ve blokchaini yakın zamanda Londra hardforku aracılığıyla benimsediği teknolojik değişiklikler için övgüyle karşılandı. sözlerini şöyle devam ettirdi;

 

“Değişime açık görünüyorlar ve temelde ücretleri düşüreceğini ve çok faydalı olacağını düşündüğüm birkaç değişiklik yapıyorlar. Geliştirici topluluğu açıkça komple Ethereum kampında.”

 

Gurley için bir başka puanlama noktası, Ethereum’un, Bitcoin’in enerji yoğun madencilik protokolü nedeniyle tipik olarak karşı karşıya olduğu ESG endişeleriyle uyumlu olan hisse kanıtına geçişiydi. Sözlerine ek olarak,

 

“Kriptoya maruz kalacaksanız, oynamanın daha akıllı bir yolu gibi görünüyor.

 

Yatırımcı Ethereum’a olan sevgisini ortaya çıkarırken bile, maksimalist olmadığını ve insanların kripto para birimine yatırım yapmasını savunmadığını açıkladı.

 

Gurley, geçmişte birçok büyük yatırımcının madeni paraya yakın olduğunu ifade ettiği için, Ethereum’a olan sevgisinde kesinlikle yalnız değil. Daha önce bir Bitcoin meraklısı olan Kanadalı Girişimci Keven O’Leary, son zamanlarda ikinci en büyük kripto para birimini desteklemeye başladı.

 

Aynı şekilde, en iyi yatırım şirketlerinden  DeVere Group’un CEO’su Nigel Green, “durdurulamaz” büyümesi nedeniyle Bitcoin’in yakında tersine çevrileceğini tahmin etmişti.

 

Her iki yatırımcı da bakış açılarını, yakma mekanizmasını sisteme tanıtan EIP-1559 yükseltmesine ve ağın yaklaşan ETH 2.0’a geçişine dayandırmıştı. Birçoğu, bu değişimin, özellikle çevre konusunda endişe duyanlar olmak üzere, yatırımcının blok zincirine olan ilgisini ciddi şekilde artırabileceğini düşünüyor.

 

Ayrıca, ağ yükseltmelerinin benimsenmesi, şimdiye kadar bir başarı öyküsü olmuştur. Yearn Finance geliştiricisi “banteg” tarafından atılan bir tweet’e göre, kullanıcılar, özellikle de Bitcoin’in dört yıl önce yayına giren SegWit yükseltmesiyle karşılaştırıldığında, yükseltmeye hızla katılıyor. Segwit’in toplam işlemlerin %80’i için kullanılması 4 yıl sürerken, EIP-1559’un %55’lik bir benimseme oranına ulaşması 3 hafta sürdü.

Ethereum grafiğinde kritik sinyaller!

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.