1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriCardano Haberleri
  3. Cardano yeni güncelleme hazırlığında!

Cardano yeni güncelleme hazırlığında!

Cardano yeni güncelleme hazırlığında!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

 Cardano yeni güncelleme ile atağa geçecek! IOHK’nın kurucusu ve CEO’su Charles Hoskison iddialı.

 

Cardano yeni güncelleme  Alonzo hardforku ile yükselişine devam edecek mi?

 

IOHK’nın kurucusu ve CEO’su Charles Hoskison’a göre “Her şey yolunda ve programa uygunuz”. En son vlog’unda, ağ akıllı sözleşmelerin lansmanına yaklaşırken, yaklaşan Alonzo hardfork’u hakkında toplulukla hızlı güncellemeler paylaştı.

 

Hoskinson, ekibin zaten halka açık Alonzo test ağı hard forkuna hazırlanmakta olduğunu kaydetti. Son test ağı lansmanı 1 Eylül’de yapılacak ve Hoskinson, bu dağıtımın bu ayın başlarında başlatılan Alonzo Purple değil, birincil test ağı üzerinde gerçekleşeceğini belirtti.

 

“Testnet, Alonzo aşamasında olacak, bu Purple ve diğer tüm test ağları gibi özel test ağlarından biri değil. Bu, borsalar ve diğer tüm insanlar ve diğer şeyler için kullandığımız birincil test ağıdır.”

Cardano teknik analizi: Cardano (ADA) düşüş trendini tersine çevirdi! Hedef hangi seviye

Ancak ekibin uzun bir yol kat etmesine rağmen daha yapılacak çok iş olduğunu da belirtti. Ekip, her şeyin DB senkronizasyonunun en son sürümüyle uyumlu olduğundan emin olmak için hafta sonu boyunca çalışıyordu. CEO, Alonzo test ağı üzerindeki devir işlemi tamamlandıktan sonra, güncelleme teklifi 9 Eylül’de yapılana kadar orada kalacağını da sözlerine ekledi.

 

Ekip daha önce Cardano’da akıllı sözleşmelerin başlatılacağı tarihi 12 Eylül olarak paylaşmıştı ve Hoskinson’ın işlerin nasıl göründüğüne ilişkin güncellemesinden sonra ekip son tarihi belirleyebilir.

 

“Zinciri Alonzo hardforkuna zorlayın.” IOHK proje yöneticisi Dimitris Poulopoulos, bunu platform için “önemli bir kilometre taşı” olarak nitelendirerek, ekibin 12 Eylül’e kadar ağ istikrarını sağlamak için hataları belirleyip düzelteceğini kaydetti.

 

Cardano ekibi çok beklenen güncellemelere hazırlanırken, ADA tokeni geçen hafta neredeyse %12 kazançla şimdi 2,90 dolarda toplandı.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.