Loading...
btc
BTC
-1.3%
Bitcoin
64.030,62 USDT
eth
ETH
-0.18%
Ethereum
3.506,61 USDT
bch
BCH
0.54%
Bitcoin Cash
391,93 USDT
xrp
XRP
0.52%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-2.28%
Litecoin
72,99 USDT
bnb
BNB
-0.1%
Binance Coin
587,09 USDT
sol
SOL
-0.71%
Solana
132,62 USDT
avax
AVAX
1.08%
Avalanche
27,88 USDT
ada
ADA
0.19%
Cardano
0,39 USDT
dot
DOT
0.5%
Poladot
5,67 USDT
doge
DOGE
-0.05%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
-0.18%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ethereum Merge öncesi, fon akışlarında heyecan veren değişim!

Ethereum Merge öncesi, fon akışlarında heyecan veren değişim!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum Merge yaklaşırken, yatırımcılar ETH’ye yüklenmeye devam ediyor. Yalnızca geçen hafta toplam 16 milyon dolarlık fon girişi kaydedildi.

Ethereum Merge yatırımcıları heyecanlandırıyor!

CoinShares tarafından paylaşılan verilere göre,  Ethereum (ETH)’un yaklaşık yedi haftadır gördüğü fon girişleri, şu anda toplamda 159 milyon dolara ulaştı.

CoinShares sene başından günümüze kadar olan fon girişlerini Haftalık Dijital Fon Akışları Raporu’nda paylaştı. CoinShares’in paylaştığı rapora göre, Bitcoin tarafında bir haftada toplam 8,5 milyon dolarlık çıkış yapıldı.

Raporun devamında Bitcoin kısa vadeli yatırım ürünlerinin art arda iki hafta 7,5 milyon ABD dolarını aşan çıkışlar görüldüğü belirtildi.

Ethereum’da piyasa duyarlılığı artıyor!

Ethereum’un PoW konsensüsünden PoS blok zincirine geçiş yapacağı ve Merge olarak da tanımlanan sürecin bu yılın eylül ayına kadar tamamlanacağı bildiriliyor.

Bu arada Ethereum’un kurucu ortaklarından Vitalik Buterin, ‘Merge’ süreci tamamlandıktan sonraki yıllarda Ethereum için öngörülerini paylaştı.

Birleştirme işlemi sonrası için Buterin, Ethereum’un kabaca %55 oranında tamamlanmış olacağını söyledi. Bu yükseltme işlemi Ethereum için büyük bir kilometre taşı olurken; yatırımcılar bu yükseltmenin ardından, işlemlerini hem daha hızlı hem de daha ucuza yapabilecekler.

İlginizi çekebilir;

Merge öncesi Ethereum fiyatında büyük yükseliş geliyor!!

Güncel Ethereum fiyat tahmini, geleceği ve beklentisi 2021- 2025

Ethereum 2.0 ne zaman tamamlanacak? Yükseltmeye dair kapsamlı analiz

Ethereum Merge öncesi, fon akışlarında heyecan veren değişim!

Ethereum ağı, ‘Merge’ işlemi sonrası saniyede 100.000’den fazla işlem yapabilecek. Bunun yanında PoS sistemi sayesinde, Ethereum’un şu anda olduğundan %99 daha çevreci ve enerji açısından da daha tasarruflu olması bekleniyor.

Erhereum ağında gerçekleşecek olan bu dönüşüm kripto ve blockchain endüstrisinde merakla beklenen bir yükseltme olarak biliniyor. Ki yatırımcı tarafında da birçok kişinin, yükseltme öncesinde varlığa yönelik duyarlılığında pozitif bir artış oldu.

CoinShares’in raporuna göre, Ethereum ağında yaşanan son gelişmeler ve varlığa yönelik talebin artması yaklaşmakta olan Merge Yükseltmesi ile bağlantılı. Nitekim yeni gelişmeler, birçok yatırımcının varlığa karşı duyarlılığını da önemli ölçüde etkiliyor. Bu durum, aynı zamanda kaçınılmaz olarak, ETH fiyatını da olumlu etkiliyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.