Loading...
btc
BTC
0.21%
Bitcoin
66.073,25 USDT
eth
ETH
-0.23%
Ethereum
3.474,69 USDT
bch
BCH
0.41%
Bitcoin Cash
367,93 USDT
xrp
XRP
0.48%
Ripple
0,60 USDT
ltc
LTC
0.02%
Litecoin
72,93 USDT
bnb
BNB
0.66%
Binance Coin
585,77 USDT
sol
SOL
0.14%
Solana
173,27 USDT
avax
AVAX
-1.92%
Avalanche
29,25 USDT
ada
ADA
0.04%
Cardano
0,41 USDT
dot
DOT
0.29%
Poladot
5,93 USDT
doge
DOGE
0.42%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
0.31%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Coin Haberleri
  3. ABD Kongre üyesinden iddialı Ripple-SEC davası kaybedeni yorumu

ABD Kongre üyesinden iddialı Ripple-SEC davası kaybedeni yorumu

FTX
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

ABD Kongresi üyesi, Ripple – SEC davası ile ilgili bir yorumda bulundu. Ona göre kaybeden belli ve hiç şansı bile yok. Bu dikkat çeken yorumun ayrıntılarına bakalım.


ABD’li milletvekili, Ripple-SEC davasının kaybedeni ve kazananını açıkladı

ABD Kongresi üyesi Brad Sherman, Ripple – SEC davası ile ilgili dikkat çeken bir yorumda bulundu. Milletvekili Sherman’a göre, Ripple bu yasal savaşı kaybedecek. Çünkü ona göre XRP bir tahvil.

Brad Sherman, FOX Enterprise’e bir röportaj verdi. Burada ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Ripple aleyhinde açtığı davayı yeneceğine inandığını söylüyor. Tabii, kripto para meraklıları, uzun süredir devam eden bu davanın konusunun XRP’nin tahvil olup olmadığı çerçevesinde döndüğünü biliyor. Sherman, XRP’nin bir tahvil olduğuna inandığını söylüyor. Ona göre, ödemeler devi Ripple’un bu davayı kazanması konusunda hiç şansı yok.

Ripple ve üst düzey yetkilileri aleyhinde açılan davada, XRP’nin kayıt dışı bir tahvil olduğunu iddia ediliyor. Böylece Ripple ve yetkilileri kayıt dışı tahvil satarak yasaları çiğnemekle suçluyor. İddianamede Ripple CEO’su Brad Garlinghouse ve üst düzey yetkili Chris Larsen’in adı geçiyor. Ripple’ın söz konusu satışlardan 1.3 milyar dolar kazanç elde ettiği belirtiliyor.

İlgili – Ripple CEO’sundan SEC davasının sonuçlarıyla ilgili önemli açıklama

Sherman, kripto Twitter’de ünlü birisi. Çünkü söz konusu Kongre üyesi daha önce kripto paraların tamamen yasaklanmasından yana girişimlerde bulunuyordu.

FOX Business’in yapımcısı ve gazeteci Eleanor Terrett, Twitter üzerinden şöyle bir paylaşımda bulundu:

“Milletvekili Sherman’a neden XRP’nin tahvil olduğunu düşündüğünü sorduğumda, ‘SEC’in davadaki duruşunda belirtilen nedenlerle’ diye cevap verdi. Daha da açıklama yaparak, XRP fiyatının yükselmesi için yatırımcıların Ripple’ın çabalarını beklediğini de belirtti. Daha sonra haklı olduğunun kanıtının kripto borsalarında bulunduğunu da söyledi.”

Son olarak XRP yatırımcılarının hala özellikle davadan ve Fed’in politikalarından dolayı temkinli ve tedbirli olduğunu söyleyelim. Lider kripto para analistlerinden Grizzly, ayıların 0.39 dolar bölgesini koruduğuna dikkat çekiyor. XRP/USDT paritesi şu an direnç bölgesinin altında. Bundan dolayı daha fazla düşüş olabileceği beklentisi var.

İlgili – Güncel Ripple fiyat tahminleri 2022-2025

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.