1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriEthereum Haberleri
  3. Ethereum için %80 doğru çıkan Mayıs sonu fiyat tahmini

Ethereum için %80 doğru çıkan Mayıs sonu fiyat tahmini

Ethereum için %80 doğru çıkan Mayıs sonu fiyat tahmini
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum fiyatı Mayıs sonunda kaç dolar olur? Bu soruya, ETH fiyat tahminleri yüzde 80 oranında doğru çıkan topluluğun verdiği cevaplar üzerinden bakalım.


Kripto topluluğunun %80 doğru çıkan Mayıs sonu Ethereum fiyat tahmini

Ethereum (ETH) fiyatı son birkaç haftadır ayı durumu ile işlem görüyor. Tabii genel kripto para piyasasındaki durum da böyle. Buna rağmen kripto para topluluğu Mayıs sonu fiyatı için iyimser kalmaya devam ediyor.

Gerçekten de ETH fiyatında son yaşanan fiyat düşüşlerine rağmen, CoinMarketCap topluluğu, lider altcoin Ethereum’un Mayıs 2022 sonunda ortalama 3,634 dolardan işlem yapacağını öngörüyor. Bu fiyat tahmini için söz konusu topluluktan 21,532 kişi oy kullandı. Ayrıca geçmişte bu topluluğun ETH tahminleri yüzde 80 gibi yüksek bir oranda doğru çıkması ile biliniyor.

Ethereum şu an 2,863 dolardan işlem görüyor. Söz konusu Mayıs sonu fiyat tahmini ise 770.80 dolarlık yani yüzde 26.92’lik bir artış öngörüyor ETH için.

İlgili – Güncel Ethereum fiyat tahmini, geleceği ve beklentisi 2022- 2025

"Gözünüz ETH'de olsun!" Ünlü analist Ethereum 2022 fiyat hedefini açıkladı!

Yine aynı topluluk, 13,640 üyenin oyu ile Haziran için Mayıs’tan daha aşağı bir hedef belirledi. Buna göre, ETH fiyatı 30 Haziran’da 3,260.93 dolardan işlem görecek. Mevcut fiyattan ise 396.07 dolar ya da yüzde 13.89 oranında daha yüksek bir seviye.

CoinMarketCap topluluğunun geçmiş ETH fiyat tahmini performansları dikkat çekici seviyede. Çünkü bu topluluğun her ayın son günü için yaptığı geçmiş fiyat tahminleri yüzde 79.85 oranında doğru çıkması ile biliniyor.

Ethereum fiyat analizi

Ethereum fiyatı ise son günlerde dikkat çeken bir volatilite yaşadı. Bu süre zarfından ise kritik öneme sahip 3,000 dolar seviyesinin altına bir düşüş görüyoruz. Ayrıntılı ETH teknik analizi yazısı için bakınız:

İlgili – Ethereum fiyatı yeniden kritik destekte: Güncel ETH teknik analizi

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: