1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Ethereum Haberleri
  4. İşte Ethereum fiyatında yeni ATH’ye işaret eden fraktal!

İşte Ethereum fiyatında yeni ATH’ye işaret eden fraktal!

İşte Ethereum fiyatında yeni ATH’ye işaret eden fraktal!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler bir kripto para analistine göre, bu fraktal en büyük akıllı sözleşme platformunun yerel tokeni Ethereum‘da tüm zamanların en yüksek seviyesine işaret ediyor. İşte Ethereum fiyatında yeni ATH tarihi…

Ethereum ‏‎fiyatında yeni ATH tarihi!

Popüler bir kripto analisti, en büyük akıllı sözleşme platformuna ait yerel tokenin 3.000 doları kırdıktan sonra, şimdi hangi seviyeleri göreceğini açıkladı.

Youtube’da yayınladığı son piyasa değerlendirmesinde Benjamin Cowen öncelikle, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto paranın neredeyse bir yıldır 2.000 ila 4.000 dolar arasında işlem gördüğünü söyledi.

Analist, ETH fiyatındaki konsolidasyonun uzunluğu göz önüne alındığında, ETH için eninde sonunda bunun bir karşılığının olacağına inanıyor.

“Bence Ethereum’un bir yıl, hatta daha fazla 2.000 ila 4.000 dolar arasında boş yere zaman harcamış olması pek mümkün değil.”

İlgili: Ünlü analist Bitcoin ve Ethereum için yeni hedefleri açıkladı!

İşte Ethereum fiyatında yeni ATH'ye işaret eden fraktal!

Kripto analisti en büyük altcoinin, şu anda yeni zirvelere doğru büyük bir patlama yapmadan önce yaklaşık bir yıl boyunca yatay işlem gördüğü 2016 fiyat hareketini izlediğini iddia ediyor:

Ethereum (ETH) teorik olarak ayı piyasasının dip seviyelerinden itici bir hareket gerçekleştirdiği bir yapıyı takip ediyor.

Burada bir tür itkisel hareket var ve sonra kripto para, yılın daha iyi geçen kısmında yatay hareket ediyor ve nihayetinde yukarı çıkıyor. ”

İlgili: Güncel Ethereum fiyat tahmini, geleceği ve beklentisi 2022- 2025

Kaynak: Benjamin Cowen/YouTube

Cowen, 2016-2017 arasındaki piyasa yapısını gerçekten takip etmesi durumunda ETH’nin muhtemelen bu yılın ortasında tüm zamanların en yüksek seviyelerini kaydedeceğini söylüyor.

Bununla birlikte, analiste göre Ethereum fiyatında yeni ATH tarihi yakın:

“Beklediğim şey bunun gibi bir şey: Kırılana kadar fraktalı takip et. Olan şu ki, biraz konsolide oluyoruz ve sonra daha yükseğe çıkmaya başlıyoruz. Ethereum, bu kez de aynı fraktalı takip etmeye devam ederse; o zaman belki de mayıs, haziran ya da temmuza kadar tüm zamanların en yüksek seviyelerini göreceğiz. Çünkü fiyatlar farklı olsa da duygular o dönemle tıpa tıp benzerlik gösteriyor.”

Kaynak

Etiketler: