1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ethereum cephesinde neler yaşanıyor? ETH ralliye devam edecek mi?

Ethereum cephesinde neler yaşanıyor? ETH ralliye devam edecek mi?

Ethereum cephesinde neler yaşanıyor? ETH ralliye devam edecek mi?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum son günlerin performansı ile dikkat çeken kripto paralarından biri. ETH, yeni bir rallinin eşiğinde mi? Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Ethereum cephesinde neler yaşanıyor? ETH ralliye devam edecek mi?

Kripto para piyasası, son 24 saatte 60 milyar doları aşan piyasa değeri artışıyla haftalardır ilk kez olumlu bir büyüme gördü. Piyasanın toplam hacmi 1 trilyon doların üzerine sıçradı ve uzun süredir konsolide olan piyasa önemli bir direncin üzerine çıkmış oldu.

Piyasadaki bu hacim artışında aslan payı ise dünyanın ilk akıllı sözleşme platformu olan Ethereum’un. ETH, son 24 saat içerisinde önemli bir atağa kalkarak dikkatleri üzerine çekti.

İlgili: Ethereum nedir, geleceği nasıl?

Altcoin, son 24 saatte %5,64 son yedi günde ise %20 değer kazanmış oldu. Bu değer artışı ile birlikte ETH, 25 milyar dolarlık bir giriş gördü. Kripto paranın piyasa değeri 25 Ekim’de 164,42 milyar dolardı. Bu değer 26 Ekim’de 191,06 milyar dolara yükselmiş oldu.

Haftalık Ethereum (ETH) fiyat hareketleri

ethereum Ethereum cephesinde neler yaşanıyor? ETH ralliye devam edecek mi?

 

Ether, 1.350 dolara yakın işlem görürken 1.500 dolarlık kritik direnç noktasını arkasına aldı. Önemli bir momentum yakalayan Ether için 1.600 dolarlık direnç noktası ise kritik öneme sahip bu seviye kararlı bir şekilde aşılırsa Ethereum ralliye devam edebilir.

Ethereum

 

Son 24 saatteki büyümenin ışığında, Ethereum aynı zamanda CoinMarketCap platformundaki en trend kripto para olarak dikkat çekiyor. Bu Ethereum cephesinden yatırımcıların beklentisinin yüksek olduğunu ortaya koyuyor.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Ethereum’un teknik indikartörleri ise yatırımcı beklentilerini karşılıyor. MACD boğa bölgesinde. RSI 70 seviyesinin üzerine çıkarak aşırı alım bölgesine geçti.

Ether, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 1.562 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Ethereum teknik analizi

Kaynak

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: