1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ethereum bağlantılı bir altcoinde %60 yükseliş

Ethereum bağlantılı bir altcoinde %60 yükseliş

Ethereum bağlantılı bir altcoinde %60 yükseliş
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum (ETH) staking uygulamalarına odaklanan gözden ırak bir altcoinde ETH 2.0 güncellemesi öncesi dikkat çeken bir yükseliş var. Bu altcoin ile ilgili ayrıntılara bakalım.


Ethereum bağlantılı bir altcoinde %60 yükseliş

SSV Network (SSV), açık kaynak bir staking ağı. Bu kripto para projesi, kendisini “yüksek performansa sahip, güvenli ve merkezsiz ETH staking uygulamaları” inşa etmek için tasarlanmış olarak tanıtıyor.

Projenin yerel tokeni olan SSV, son yedi günde yüzde 57 oranında yükseldi. Şu an kripto para piyasası sıralamasında 233. yerde duruyor ve bu yazı hazırlanırken 18.01 dolardan işlem görüyor.

SSV fiyatındaki yükseliş ise Ethereum’un uzun süredir beklenen proof of stake konsensüs mekanizmasına geçişine çok az kala başladı.

İlgili – Dev borsadan 3 altcoin sürprizi: Biri bir haftada %200 yükseldi

Merge olarak adlandırılan ETH 2.0’a geçiş, birkaç aşamada olacak. İlk önce 6 Eylül’de Bellatrix güncellemesi yapılacak. Ardından ise resmi geçiş başlayacak ki Ethereum Vakfı’nın yaptığı planlara göre bu geçiş de 10 Eylül ile 20 Eylül tarihleri arasında yaşanacak.

Merge’in asıl amacı ağın en büyük sorunu olan ölçeklemeyi düzeltmek. Böylece gelecek güncellemeler için de hazırlık yapacak ki sonunda sharding dahil bazı güncellemeler yapılabilecek.

ethereum

İlgili – Ethereum’daki riskten kaçan dev şirket, Bitcoin ve 2 altcoine sığınıyor

SSV Network de bu hafta kendi yeni testnet versiyonlarını çıkardı. Proje şöyle açıklıyor:

“Testnet yalnızca yepyeni dashboard uygulamakla kalmadı. Aynı zamanda operatör seçim ara yüzünü geliştirip web uygulamasına daha fazla metrik ekleyerek staking oyununa renk kattı.

Burada kullanıcılar, doğrulayıcılarının ve bunları kimin çalıştırdığının tüm ayrıntılarını özelleştirebilir ve görüntüleyebilir. Stake edenlerin tek bir tıklamayla operatör gruplarını sorunsuz bir şekilde seçmesine ve yönetmesine izin veriyor.

Bu işlevselliği sağlayarak, doğrulayıcıların ağın web uygulaması ve akıllı sözleşmeler aracılığıyla operatör kurulumlarını özelleştirmelerine olanak tanıyarak stake etme endüstrisinde devrim yaratabiliriz.

Daha güvenli ve merkezsiz bir Ethereum ağına katkıda bulunurken, stake edenlere operatörlerini çeşitlendirmeleri ve derinlemesine incelemeleri için daha fazla güç vermek istiyoruz.”

Son olarak kripto para borsası Poloniex’in de SSV tokeni bu hafta listelediğini söyleyelim.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: