1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Altair güncellemesi Ethereum’u kurtarmaya geliyor!

Altair güncellemesi Ethereum’u kurtarmaya geliyor!

Altair güncellemesi Ethereum’u kurtarmaya  geliyor!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum’un ETH 2.0 yolculuğunda önemli bir adım, Altair güncellemesi için tarih belli oldu. Ethereum fiyat grafiğinde oluşan formasyon yüksek beklenti yaratıyor.

Ethereum, ETH 2.0 ile ayağa kalkıyor

Ethereum, PoS mekanizmalı blockchain olma yolunda önemli bir adım atıyor. ETH 2.0, Ethereum’un küresel ölçekli, genel amaçlı, kripto-ekonomik ve merkeziyetsizlik vizyonuna ulaşması konusunda en büyük hamlesi olarak öne çıkıyor.

ETH 2.0 Blockchaini Beacon Chain’in ilk mainnet güncellemesi olarak duyurulan Altair, 27 Ekim’de gerçekleşecek.

 

Altair güncellemesi neler getiriyor?

Altair güncellemesi, konsensus temelinde, müşteri desteği ve cezalandırıcı parametrelerle blockchain güvenliğini artıracak unsurlar içeriyor.

Ethereum geliştiricileri, PoS blok zincirlerinin ekonomik olarak güvenli olması için, doğrulayıcı canlılığının teşvik edilerek cezalar getirilmesi gerektiğini belirtti.

Altair sürümündeki yeni ayrıntıların 4 Ekim’de açıklanması bekleniyor.

 

Ethereum fiyat analizi yükseliş gösteriyor


Ethereum fiyatı, Çin’in ülkedeki dijital varlıkları yasaklamayı tekrar etmesinin ardından birçok kripto para birimini düşüren piyasa çapındaki çöküşten sonra toparlanmaya devam ediyor.

Piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimi 21 Eylül’de 2.650$’a kadar düştü. Ancak ETH daha yüksek dipler oluşturmayı başardı ve 4 saatlik grafikte Yükselen Üçgen Formasyonu ortaya çıktı.

Modelin henüz yeni oluşmaya başladığı göz önüne alındığında, yatırımcıların piyasaya girmeden önce bir onay beklemesi akıllıca olacaktır.

Oluşan formasyon tamamlanırsa, üst çizgiden itibaren, ETH fiyatında %16’lık bir yükseliş ön görüyor.

Boğalar formasyon hedefini gerçekleştirmeden önce, ETH fiyatının, 20 MA (4 Saat) 2.958 dolar ve 50 MA (4 Saat) 2,973 dolar dirençlerini geçmesi gerekiyor.

Öte yandan Ethereum için asıl büyük direnç, Fib: %50 bölgesinde olan 3.037 dolar seviyesi olabilir.

 

 

ethereum

 

Ethereum fiyatının bu bölgeleri geçmesi halinde 100 MA (4 Saat) bölgesinde bulunan 3.172 dolar başka bir direnç oluşturacaktır. Bütün bunlardan sonra ETH 3700 dolara kadar yükselebilir.

 

Canlı ETH fiyatı: $ 1,796.24

İlgili: Ethereum (ETH) teknik analizi

İlgili: Ethereum haber, gündem ve son dakika gelişmeleri

İlgili: Ethereum (ETH) güncel yorum, fiyat tahmini, ETH fiyat analiz

 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: